Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

 • Kraunamos nuotraukos
  103900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  12 mėnesių
 • Profesionalams sukurtas itin plataus kampo priartinantis objektyvas su 4-ių padalų vaizdo stabilizatoriumi

  Įamžinkite stulbinančius kraštovaizdžius ir architektūros kūrinius šiuo kompaktišku ir lengvu, aukštos kokybės, f/4 fiksuotos diafragmos, itin plataus kampo priartinančiu objektyvu su vaizdo stabilizatoriumi. Puikiai tinka profesionalams ir entuziastams.

  Pranašumai

  • Itin plataus kampo priartinantis objektyvas leidžia nuotraukose sutalpinti daugiau vaizdo
  • Aukščiausia L serijos kokybė ir tiksli optinė įranga
  • Mėgaukitės pastovia ekspozicija fiksuotos f/4 diafragmos dėka
  • 4-ių padalų vaizdo stabilizatorius leidžia net ir prietemoje daryti stabilias nuotraukas
  • Spartus, tylus automatinis fokusavimas padės neprarasti nė vieno svarbaus kadro 

  Ypatybės išsamiai

  Itin plataus kampo 16–35 mm priartinantis objektyvas

  Šis aukšto lygio, fiksuotos diafragmos itin plataus kampo priartinantis objektyvas sujungia tobulą optikos veikimą ir įvairiapusiškumą, tad puikiai tinka fotografuoti kraštovaizdžius, architektūrą, reportažinius vaizdus, keliones ir kasdienes situacijas, nes visada pateikia aiškius, ryškius, plačius vaizdus, pasižyminčius labai mažu iškraipymu.

  L serijos kokybė

  L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

  Fiksuota f/4 diafragma

  Maksimali f/4 diafragma puikiai tinka naudoti esant įvairiam apšvietimui, nes išlieka pastovi visame židinio nuotolio diapazone, tad priartinant nekinta užrakto greitis ar ISO skaičius.

  Ryškūs vaizdai naudojant 4-ių padalų vaizdo stabilizatorių

  EF 16–35 mm f/4L IS USM užtikrina nuotraukų stabilumą bet kokioje situacijoje, o ypač naudingas fotografuojant nuo rankos prietemoje ar pasirinkus makrofotografijos nuostatą. Objektyve naudojama „Canon“ keturių padalų vaizdo stabilizatoriaus technologija, automatiškai aptinkanti įprastą judėjimą fotografuojant ar apžvelgiant panoraminį vaizdą ir perjungianti tai situacijai optimalų vaizdo stabilizavimo režimą.

  Ultragarsinis fokusavimas

  Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Visiškai rankinis valdymas leidžia tiksliai reguliuoti fokusavimą neišjungus automatinio fokusavimo režimo.

  Sklandus fono suliejimas

  9-ių ašmenų žiedinė diafragma nesufokusuotoms sritims suteikia švelnumo, tolygumo, tad pagrindiniai objektai jūsų nuotraukose aiškiai išsiskirs iš gražaus, glotnaus sulieto fono.

  Aukščiausia vaizdo kokybė

  EF 16–35 mm f/4L IS USM naudojami trys asferiniai elementai, visame fokusavimo diapazone užtikrinantys viso vaizdo ryškumą ir aiškumą. Du UD (itin mažos dispersijos) elementai praktiškai panaikina spalvų iškraipymus. „Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių, kurie yra įprasta problema, sukeliama nuo fotoaparato jutiklio atspindimos šviesos. Fluorino danga neleidžia dulkių ir vandens dalelėms prikibti prie priekinių ir galinių objektyvo elementų ir taip užtikrina optimalią vaizdo kokybę.

  0,28 m mažiausias fokusavimo atstumas

  Visame priartinimo diapazone naudodami vos 0,28 m fokusavimo atstumą galite atsidurti šalia objektų ir vis tiek džiaugtis plačiu regos lauku.

  Nesisukantis priekinis elementas

  Prie nesisukančio priekinio elemento paprasta pritvirtinti 77 mm filtrus.