Prekių katalogas

Canon EF 85mm f/1.8 USM

 • Kraunamos nuotraukos
  419 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  12 mėnesių
 • Praktiškas ir lengvas teleobjektyvas su didele f1.8 diafragma.

  Dėl didelės maksimalios f1.8 diafragmos galima fotografuoti iš rankos net sudėtingomis prietemos sąlygomis. Taip pat apriboti lauko gylį ir išgauti labai gražų bokeh efektą. Objektyvo fiksuojami vaizdai ryškūs ir aiškūs visame diafragmos diapazone. Beveik žiedinė diafragma nesufokusuotoms vietoms suteikia daugiau švelnumo ir vientisumo ir išskiria fokusuojamus objektus iš sulieto fono. Fokusuojant objektyvas naudoja nesisukantį priekinį elementą, todėl galima pritaikyti specialius filtrus (pavyzdžiui, poliarizatorius ir laipsninius filtrus).

  Ultragarsinis fokusavimas.

  Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

  „Super Spectra“ danga.

  „Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina šviesos blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.