Canon EOS 200D

 • Kraunamos nuotraukos
  61900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7,5 cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kompaktiškas, paprastas ir universalus – neatsiejamas nuo jūsų gyvenimo fotoaparatas.

  Apgalvotas dizainas ir konstrukcija. Instinktyviai  valdomi valdikliai ir išmanųjį telefoną primenantis jutiklinis ekranas - savybės darančios EOS 200D lengvai naudojamą nuo pat pradžių. Ryškus optinis vaizdo ieškiklis skirtas tam, kad matytumėte pasaulį tokį, koks jis išties yra. Arba naudokite kintamo kampo ekraną, kurį pasukus lengviau fotografuoti iš neįprastų perspektyvų.

  Nuotraukos, patiksiančios dar ilgus metus. Fotografuokite 24.2 megapikselio nuotraukas, kurios išsaugo daugybę detalių, spalvų, fantastiškai atrodysiančių jau fotoaparato ekrane. Tokios nuotraukos puikiai tinka dideliems spaudiniams, fotografijų albumams arr internetinėms galerijoms. Jomis puikiai perteiksite norimą istoriją. Į EOS 200D įdiegta DIGIC 7 procesorius, todėl juo galima fotografuoti prietemoje, o „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrina sparčiausią pasaulyje „Live View“ fokusavimą.

  Mažo gylio fokusavimas. EOS 200D modelis turi didelį APS-C jutiklį, todėl idealiai tinka portretams. Veidai išlieka tobulai ryškūs, fonas - gražiai sulietas "bokeh". Tokį metodą naudoja viso pasaulio profesionalūs fotografai.

  Patogus nešiotis. EOS 200D yra mažiausias pasaulyje DSLR fotoaparatas. Sukurtas taip, kad jį būtų lengva nešiotis visur su savimi, ir kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti DSLR fotografijos privalumus. Pasiimkite jį atostogoms, į šventes ir iškilmingas progas, arba tiesiog išeikite pasivaikščioti, kai jaučiate savyje užsidegimą kurti.

  Filmuoti irgi lengva. Su nepertraukiamą fokusavimą užtikrinančiu „Dual Pixel CMOS AF“ filmuoti puikios kokybės „Full HD“ filmus išties lengva.

  Kaip fotografuosite? Nepriklausomai nuo jūsų mėgiamo fotografavimo būdo, EOS 200D užtikrina sparčiausią fokusavimą ir greitą reagavimą. Fotografuokite naudodami nestringantį optinį vaizdo ieškiklį, kuris parodo pasaulį tokį, koks jis yra iš tikro, arba komponuokite vaizdą išmanųjį telefoną primenančiame kintamo kampo ekrane ir mėgaukitės sparčiausiu pasaulyje „Live View“ automatiniu fokusavimu.

  Bendradarbiauja su jūsų išmaniaisiais įrenginiais. Naršykite, redaguokite ir bendrinkite nuotraukas iš EOS 200D savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. Ir darykite tai lengvai! Visada veikiantis ir mažai energijos eikvojantis „Bluetooth®“ leidžia pasiekti fotoaparatą net tada, kai jis yra krepšyje.