Canon EOS 6D mark II

 • Kraunamos nuotraukos
  129500
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  12 mėnesių
 • Mažas pilno kadro fotoaparatas su didele širdimi.

  Portretų fotografams patiks mažas lauko gylis, kurį suteikia EOS 6D Mark II viso kadro jutiklis, ir galimybė užfiksuoti momentines išraiškas 6,5 kadro per sekundę sparta. Fotografuojant kraštovaizdžius fotoaparato 26,2 megapikselio jutiklis užfiksuoja detalių kupinus ir dinamiškus vaizdus, kurie yra tikroviškai gilūs ir raiškūs. Pažangiam automatiniam fokusavimui naudojami 45 apkirpimo tipo taškai, kad būtų galima visiškai tiksliai sufokusuoti, net kai vienintelis šviesos šaltinis – mėnulis. Ramiai fotografuokite dirbdami su mažu lauko gyliu ir sekite kadre judančius dinaminius objektus.

  Didelis EOS 6D Mark II pentaprizmės vaizdo ieškiklis perteikia neįtikėtinai ryškų pasaulio vaizdą, todėl galite sustiprinti natūralų ryšį su objektais ir fotografuoti instinktyviau. Ši etaloninė DSLR konstrukcija turi apsauginį izoliacinį sluoksnį, saugantį nuo dulkių ir drėgmės. Be to, ji iškart atpažįstama ir puikiai dera prie jau turimos EOS įrangos.

  Kinematografiški Full HD filmai.

  Filmuokite puikios kokybės Full HD“ filmus, pasižyminčius profesionaliems vaizdo įrašams būdingo mažo lauko gylio vaizdais. „Dual Pixel CMOS AF“ sklandžiai prisitaiko, kad judantys objektai išliktų ryškūs, ir tuo pačiu fokusavimą keičia švelniai ir netrikdomai, o integruotas 5 ašių skaitmeninis stabilizatorius suvienodina bet kokį nepageidaujamą fotoaparato judėjimą. Taip pat galite kurti 4K laiko slinkties (angl. timelapse) filmus, neįtikėtinai detaliai užfiksuodami lėtai kintančias scenas.

   

 • Alternatyvios prekės

  Sony A7 Mark II

  CASHBACK: Sugrįžta 150€
  >>Akcijos informacija<< 

  99900 - 104900
  Canon EOS 6D
  99900
  Canon EOS R

  EOS R – tai būsimas mažesnių ir lengvesnių viso kadro ateities fotoaparatų standartas.

  195000 - 312800
  Canon EOS RP

  Pilno kadro galia kompaktiškame korpuse.

  139800 - 239800