Canon EOS 80D

 • Kraunamos nuotraukos
  80000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  12 mėnesių
 • Galingas, universalus ir jautrus fotoaparatas jūsų kūrybiškumui atskleisti. „EOS 80D“ pasižymi puikiomis sporto, portretų, kraštovaizdžio, gatvės, kelionių ir prietemos fotografijomis. Taip pat juo galima rimtai filmuoti, nes novatoriškos technologijas padeda pasiekti stulbinamų rezultatų bet kokioje situacijoje.

  45 kryželio tipo taškai AF sistema

  Fiksuokite sekundės dalimis kintantį sporto veiksmą itin ryškiuose vaizduose net šviečiant prožektoriams su labai jautria ir tikslia automatinio fokusavimo sistema, veikiančia sudėtingomis apšvietimo sąlygomis net iki -3 EV. Dėl 45 vien kryželio tipo AF sistemos turite laisvės rinktis AF tašką ar sritį, tinkamą pagal jūsų kompoziciją, su ja pasiekiamas didesnis tikslumas ir platesnės fokusavimo srities kontrolė, kad gautumėte stulbinančius rezultatus, kurioje kadro vietoje bebūtų jūsų objektas.

  7 k./s nepertraukiamas fotografavimas

  Suteikite sau geriausią galimybę fiksuoti greitai prabėgančias akimirkas: pasiekiama daugiausiai 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo sparta, pasirinkus pilną raišką. Puikiai tinkama spontaniškiems sporto ir laukinės gamtos kadrams.

  27 su f/8 suderinami AF taškai

  Ir toliau fotografuokite ryškius vaizdus, naudodami automatinio fokusavimo sistemą, kai naudojate skirtingus objektyvų derinius ir ilgintuvus, dėl 27 AF taškų, palaikančių fokusavimą su f/8 diafragma.

  Tinkinami valdikliai

  Mėgaukitės vidutinės klasės EOS įrenginio valdymu ir lankstumu: su pritaikomais valdikliais, viršutiniu LCD skydeliu ir „Live View“ rodiniu galite paprastai peržiūrėti nuostatas ir sparčiai pritaikyti fotoaparatą pagal savo poreikius.

  7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklis

  Džiaukitės tikslia ir nuoseklia ekspozicija daugelyje įvairių situacijų dėl 7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklio, kuris aptinka ir infraraudonųjų spindulių, ir matomą šviesą.

  Natūralios prieblandos kadrai

  Fiksuokite natūralias atmosferines nuotraukas blėstant šviesai su dideliu ISO jautrumo diapazonu – ISO 100–16 000 (H: 25 600), kuris sumažina blykstės poreikį ir suteikia lankstumo rinktis trumpesnį išlaikymą.

  Išmanusis vaizdo ieškiklis

  Matykite viską iki pat kadro krašto, kai fotografavimo nuostatos parodomos akimirksniu, naudodami išmanųjį vaizdo ieškiklį su maždaug 100 % kadro aprėptimi. Fotografuokite taktiškiau 3 k./s tylaus nepertraukiamo fotografavimo režimu.

  Įtaisytasis „Speedlite“ siųstuvas

  Tyrinėkite kūrybišką apšvietimą, naudodami „Canon Speedlite“ blykstes atskirai nuo fotoaparato – jas valdyti galite į EOS 80D integruotu „Speedlite“ siųstuvu.

  Profesionali garso kokybė

  Mėgaukitės visapusišku garso lygio valdymu per fotoaparato meniu ir fiksuokite profesionalios kokybės garsą, pasitelkę ausinių ir mikrofono įvadus.

  Visų failų formatų pasirinkimas

  Įrašykite MP4 ir MOV formatų failus įvairiais kadrų dažniais ir su įvairiais kodekais, kad galėtumėte paprastai redaguoti ir saugoti.

  Galingas derinys filmams

  Jei ieškote geriausio sprendimo filmavimui, suderinkite EOS 80D su lanksčiu, didelio našumo EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, kuriame įrengta „Nano USM“, teikiančiu sklandų, tylų fokusavimą filmuojant ir itin spartų AF fotografuojant. Juos suderinkite su pasirenkamu „Power Zoom Adapter PZ-E1“, kad galėtumėte tiksliai valdyti keičiamą mastelį filmuodami.