Canon EOS M3

 • Kraunamos nuotraukos
  39900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Lengvas nešiotis, kūrybiškas ir patogus. 

  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Lengvas nešiotis, kūrybiškas ir patogus.

  EOS M3 modelyje naudojamas 24.2 megapikselių CMOS jutiklis. Reaguokite instinktyviai ir įamžinkite greitai vykstantį veiksmą 4.2 k/s sparta – net fotografuodami RAW režimu. „Hybrid CMOS AF III“ suteikia galimybę 6.1 k. greičiau sufokusuoti, nei naudojant originalų EOS M.

  Puikūs HD raiškos vaizdo įrašai.

  Dėl Hybrid CMOS AF III technologijos galite kurti MP4 formatu greitai fokusuojamus 1080p raiškos filmus 30 k./s sparta. Touch AF autofokuso funkcija suteikia galimybę naudoti kinematografinį artinamo vaizdo fokusavimą, rankinio fokusavimo ribos nustatymą ir plačią diafragmą. Taip pat galite įrašyti itin kokybišką garsą per 3.5mm išorinio mikrofono lizdą.

  Bendrinimas greitas bei paprastas.

  Galite lengvai perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius naudodami Wi-Fi ir NFC ryšius. O tada greitai nusiųsti juos į naudojamus mėgstamiausius socialinius tinklus ar peržiūrėti televizoriuje. Belaidis ryšys taip pat suteikia galimybę valdyti fotoaparato nustatymus nuotoliniu būdu, kad į kadrą patektumėte ir jūs!

  Programėlė „Canon Photo Companion“.

  Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui - programėlė „Photo Companion“, suteikianti galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai. Suderinama su iOS ir Android įrenginiais. Naudodamiesi jūsų fotoaparato modeliui, įgūdžiams ir interesams pritaikytais pratimais, mokomaisiais vadovais ir patarimais, jūs išmoksite kurti tokias fotografijas, kuriomis galėsite didžiuotis. Programėlėje pateikiamas glaustas, lengvai naudojamas turinys ir vaizdo įrašai, kuriuos galite peržiūrėti keliaudami ir kurie pravers tada, kai jų reikės labiausiai. Tai tarsi nuosavas fotopadėjėjas. 

 • Alternatyvios prekės

  Canon EOS M6
  64900 - 99900
  Sony A5100
  33900 - 76900
  Sony A6400

  Imkite tai, kas geriausia.

  + DOVANA: Baterija NP-FW50 

  93000 - 99900
  Fujifilm X-T100

  CASHBACK: Atgaukite 100€!
  Akcija vyksta iki 01.15d. 

  51900