Prekių katalogas

Canon EOS M6 Mark II

 • Canon EOS M6 Mark II

  99900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Nuolatinis kūrybiškasis kompanionas.

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  32 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  12 mėnesių
 • Puikus įrankis, padedantis dokumentuoti gyvenimą ir tyrinėti kasdienes kūrybiškas akimirkas.

  Sugaukite trumpiausiai trunkančias akimirkas. Gyvenimas bėga gana greit. Nesvarbu, ar fotografuojate gatvėje, ar kelionių metu. Fotografuokite viską iki 14 k/s sparta RAW formato serijomis ir visu automatiniu fokusavimu, kad judantys objektai išliktų ryškūs. Nustačius veido ir akių atpažinimą, portretai bus itin ryškūs. O nuspręsti, kurią kadro vietą daryti ryškiausią, nebus sunku: tereikės bakstelėti fotoaparato jutiklinį ekraną viename iš 5481 galimų AF taškų.

  Filmuokite kaip profesionalai.

  Įžymioji sistema Dual Pixel CMOS AF apima beveik visą kadrą ir lengvai geba sekti judančius objektus – netgi veidus – visame kadre, kad jie liktų kuo ryškiausi. Fokusavimo greitį bei sklandų perėjimą reguliuokite ir fokusą nuo vieno objekto prie kito perkelkite bakstelėję fotoaparato jutiklinį ekraną (arba išmanųjį įrenginį, kuriame įdiegta programėlė Canon Camera Connect). Įrašykite garsą, nenusileidžiantį jūsų filmų kokybei. Įrašymo lygį nustatykite automatiškai arba rankiniu būdu, o per išorinę mikrofono jungtį galėsite įrašyti garsą tiesiog filmuodami. 

  Sujungtas su jūsų skaitmeniniu gyvenimu.

  Integruoti Bluetooth ir Wi-Fi ryšiai perkelia jūsų kūrybiškumą į kitą dimensiją. EOS 90D veikia kartu su išmaniaisiais įrenginiais, kuriuose įdiegta Canon Camera Connect programėlė, siekiant paprasto nuotraukų bendrinimo soc.tinkluose. Fotoaparatą taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu. Pažiūrėkite, ką fotoaparatas mato jūsų įrenginio ekrane, sureguliuokite nustatymus, pakeiskite režimus ir fotografuokite nebūdami šalia savo fotoaparato.

 • Alternatyvios prekės

  143900 - 169900