Canon EOS R

 • Kraunamos nuotraukos
  195000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  EOS R – tai būsimas mažesnių ir lengvesnių viso kadro ateities fotoaparatų standartas.

 • Lūkesčius viršijantis dizainas.

  Tris dešimtmečius kauptomis nuolatinėmis naujovėmis pagrįstas Canon EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau dinamiškų būdų kiekvienai akimirkai įamžinti. Kartu su naujaisiais RF objektyvais, EOS R siūlo išskirtinę fotografavimo patirtį, kad jūsų foto ir video pasakojimai taptų dar įdomesni. Oro sąlygoms,dulkėms ir vandens purslams atspariame magnio lydinio korpuse slypi visiškai naujo lygio EOS našumas. EOS R turi be kompromisų fokusuojantį viso kadro 30.3 megapikselių, „Dual Pixel CMOS AF“ vaizdo jutiklį, kuriame naudojama pažangi fazių aptikimo sistema, DIGIC 8 procesorius. Dėl geros ergonomikos, fotoaparatą patogu laikyti ir valdyti. Mygtukai išdėstyti intuįtyviai, įmontuotas lietimui jautrus, atlenkiamas ekranėlis. Kai ekranėlis nenaudojamas, galima naudoti elektroninį vaizdo ieškiklį, kuris padengia 100% kadro. Tai būsimas mažesnių ir lengvesnių viso kadro ateities fotoaparatų standartas.

  Itin greitas ir ryškus fokusavimas.

  Canon EOS fokusuoja be jokių kompromisų. Dual Pixel CMOS AF jutiklyje naudojama pažangi fazių aptikimo sistema, leidžianti fotografui pasirinkti iš 5655 AF padėčių. Didžioji dauguma jutiklio pikselių (80 proc. horizontaliai ir 100 proc. vertikaliai) panaudojami ypač greitam objektų fokusavimui kadre ir sklandžiam fokusavimo sekimui filmuojant.

  Tylus fotoaparatas.

  Situacijose, kai fotografas turi išlikti visiškai nepastebimas, fotoaparato užrakto spragtelėjimas gali atkreipti objekto dėmesį ir sugadinti puikų momentą. Tai aktualu ir oficialioms vestuvių fotografijoms, ir iš arti fotografuojant laukinę gamtą. EOS R yra pirmasis Canon fotoaparatas, turįs visiškai tylaus fotografavimo režimą, kad galėtumėte fotografuoti visiškai netrikdydami objekto. Naudojant kartu su pakreipiamu ekranu, tylusis fotografavimas suteikia visas galimybes nuoširdžioms akimirkoms įamžinti.

  Puikūs vaizdai tiesiai iš fotoaparato.

  Daugybė įspūdingų EOS R funkcijų įmanomos dėl galingo DIGIC 8 procesoriaus. Pagrindiniai privalumai – geresnis fotoaparato ir objektyvo ryšys bei atitinkamai greitesnis autofokusas. Rezultatas - geriausi kada nors gauti vaizdai tiesiai iš fotoaparato. Ypač didelė apdorojimo sparta ir galia reiškia, kad patobulintas EOS R skaitmeninis objektyvo optimizavimas veikia nuolat, bet neveikia ir nemažina fotoaparato našumo. Jis užtikrina optimalios kokybės vaizdus be iškraipymų.

  Profesionalaus lygio filmavimas.

  EOS R fotoaparatu filmuojamiems 4K vaizdo įrašams galima naudoti tokias pačias funkcijas, kaip EOS 5D Mark IV modelyje. O taip pat papildomas naujoves, pvz., trukdžių mažinimo, kad būtų pagerintas didelio ISO našumas. CMOS jutiklio ir DIGIC 8 procesoriaus derinys užtikrina galimybę filmuoti sodrių spalvų, itin detalius 4K raiškos vaizdo įrašus ir išvesti 10 bitų per HDMI. Tokia profesionalų lygio vaizdo išvestis suteikia maksimalias redagavimo galimybes. Taip pat galite filmuoti 4K judėjimo bėgant laikui (angl. timelapse) filmus ir daryti 4K filmų iškarpas. EOS R fotoaparate yra ausinių lizdas ir mikrofono mini mic įvestis.

  Prisijunkite, įkelkite ir bendrinkite – bet kur.

  EOS R modelis sukurtas keliaujantiems fotografams ir vaizdo operatoriams. Visada veikiančiu, mažai energijos eikvojančiu Bluetooth ryšiu galima susieti išmanųjį telefoną, o integruotasis Wi-Fi suteikia galimybę akimirksniu bendrinti failus socialiniuose tinkluose. Dar daugiau laisvės kūrybai suteikia nuotolinis valdymas ir bendrinamas interneto ryšys.

 • Alternatyvios prekės

  Canon EOS 6D mark II
  139900 - 229000
  Sony A9

  Užregistruokite gaminį My Sony ir gaukite 1 m. pratęstąją garantiją!

  334900
  Sony A7 Mark III

  CASHBACK: Sugrįžta 150€
  >>Akcijos informacija<< 

  199800 - 219900
  Canon EOS RP

  Pilno kadro galia kompaktiškame korpuse.

  139800 - 239800
  Nikon D850
  299900
  Nikon Z6
  188900 - 228900