Canon EOS RP

 • 109900
  139800 Sutaupykite 29900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Pilno kadro galia kompaktiškame korpuse.

 • Mažas, lengvas ir intuityviai valdomas pilno kadro sisteminis fotoaparatas.

  Canon EOS naudotojams naujasisi RP iškart pasirodys pažįstamas. Tai primins patogi atrama rankai, kad galėtumėte visą dieną patogiai fotografuoti. Pasirenkama ilginamoji rankena suteikia dar daugiau patogumo, o lengvas ir išskirtinai kokybiškas, vos 485g sveriantis magnio lydinio korpusas neapsunkins jūsų kelionėse. Naudodami USB įkrovimo jungtį fotoaparatą galite įkrauti kelyje.

  Canon EOS RP "širdis" – išskirtinis pilno kadro, 26.2 MP „Dual Pixel CMOS AF“ jutiklis. Todėl šis fotoaparatas – tobulas sodrių ir ryškių detalių bei neįtikėtinai patikimo veikimo prietemoje derinys. Kiekvienas jo pikselis naudojamas vaizdui ir automatiniam fokusavimui, kad visame kadre vaizdas būtų tobulai ryškus. Naudojant kartu su specialiai EOS R sistemai sukurtais „Canon RF“ objektyvais sukuriamas naujas vaizdo standartas, kuris išplės ir pagerins jūsų kūrybines vizijas.

  Dėl neįtikėtino ISO galėsite fotografuoti bet kur ir bet kada. Įdiegtas pilno kadro jutiklis leidžia labiau kontroliuoti lauko gylį ir suteikia galimybę fotografuoti puikius vaizdus prietemoje. Su maksimaliu ISO40000 galima fotografuoti be blykstės ir išsaugoti detalumą bei spalvas. „Canon EOS RP“ fotoaparate ISO parametrai greitai pakeičiami objektyvo valdymo žiedu arba pritaikomais ratukais. Fotografuoti galima kur kas instinktyviau.

  Naujas vaizdo stabilizavimo lygis.

  5 ašių stabilizavimas ir „Dual Sensing IS“ užtikrina galingą stabilizavimą ir sumažina drebėjimą, todėl galite nesivaržydami kurti ir nebijoti dėl vaizdo kokybės. Šioje dviguboje sistemoje (dviejų jutiklių) objektyvas ir fotoaparatas realiu laiku palaiko ryšį per sistemą objektyvo apsode ir užtikrina vaizdo stabilumą.

  „Canon EOS RP“ turi 7,5 cm pakreipiamą jutiklinį 1 040 000 taškų LCD ekraną, kurį galima pakreipti ir pasukti, kad padarytumėte nuotrauką neįprastu kampu, ir 0.39 OLED elektroninį vaizdo ieškiklį, kurį sudaro 2.36 milijono taškų – jame rodoma pritaikoma informacija padės jums sukomponuoti kadrą ir parodys objektą iš visų kampų. Su UHS-II kortelių lizdu galite naudoti visas turimas SD korteles ir naudotis UHS-II standartu, kuris užtikrina didesnę įrašymo spartą ir 4K vaizdo įrašus, o mygtukus ir ratukus galite prisitaikyti pagal savo mėgstamą fotografavimo būdą.

  Greitesnis vaizdo apdorojimas dėka DIGIC 8.

  DIGIC 8 – naujausias ir greičiausias „Canon“ vaizdo apdorojimo modulis, užtikrinantis dar jautresnį ir energingesnį veikimą, kad reikėtų mažiau laiko skirti nuotraukų tvarkymui kompiuteryje ir gautumėte aukštesnės kokybės vaizdus tiesiai iš fotoaparato.

  Skaitmeninio objektyvo optimizavimo funkcija „Digital Lens Optimizer“ (DLO) gali ištaisyti ir optines aberacijas, ir raiškos praradimą, kurį sukelia fotoaparato žemų dažnių praleidimo filtras. Ji pritaiko kiekvienam kadrui atvirkštinę funkciją, kad gautas vaizdas būtų artimesnis plika akimi matomam vaizdui. Taip sukuriami detalūs aukštos kokybės, bet suvaldomo dydžio vaizdai, kad fotografai gautų maksimalią kokybę ir daugiau lankstumo. „Canon EOS RP“ pasiekia objektyvo profilio duomenis tiesiai iš RF objektyvo ir naudoja juos fotoaparate, optimizuodama nuostatas realiuoju laiku jums fotografuojant.

 • Alternatyvios prekės

  Canon EOS 6D mark II
  129500 - 219000
  Sony A7 Mark II
  104900 - 123900
  Sony A9
  339900
  Nikon Z6 + 24mėn ES garantija
  179900 - 229900
  Canon EOS R

  Būsimas mažesnių ir lengvesnių viso kadro ateities fotoaparatų standartas.

  187900 - 279900