Prekių katalogas

DJI Osmo Action

 • DJI Osmo Action

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  DJI
  Garantija
  24 mėnesiai
  Efektyvūs vaizdo taškai
  12 Milijonų vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Atsparus drėgmei, smūgiams, dulkėms
 • Gyvenkite veiksmu.

  Nesvarbu, norite filmuoti savo pasaulyje būdami už ar prieš objektyvą. Kad nepamestumėte filmuojamo objekto, DJI OSMO Action veiksmo kamera turi du ekranus abejose korpuso pusėse. Perjungti vaizdą galima vienu mygtuko paspaudimu. Ryškus priekinis ekranas leidžia stebėti, sekti save bei kitus asmenis nepa(si)metant iš kadro. OSMO Action imkite kad ir kur eitumete, koptumėte, nertumėte ar važiuotumėte. Ši veiksmo kamera atspari vandeniui iki 11 metrų gylio be papildomų dėklų, o šalčiui iki -10°C. Puikiai tiks kasdieniams vlog'ams ar kelionių įspūdžiams įamžinti.

  ROCK STEADY stabilizacija.

  Po ilgus metus trukusio proceso kuriant ir tobulinant pažangias stabiliavimo techologijas, DJI žengė dar vieną svarų žingsnį. Naujoji RockSteady sistema apjungia EIS (angl. Electronic Image Stabilization) su sudėtingais algoritmais, užtikrindama itin stabilią filmuotą medžiagą. Nesvarbu, kokio intensyvumo atliekami veiksmai.

  Dinamiškensi ir detalesni 4K HDR video įrašai.

  OSMO ACTION kameros konstrukcijoje panaudotas objektyvo lęšis su 3 asferiniais sluoksniais. Jie efektyviai sumažina atspindžius ir iškraipymus, užtikrina vaizdo kokybę tiesioginėje saulės šviesoje. Kamera filmuoja puikia 4K HDR (100mb/s) raiška, 60k/s sparta. Viena geriausių savybių - nuo šiol perėjimai iš šviesių į tamsias aplinkas yra sklandūs, be staigių šviesos ar kontrastų lūžių. Be to, kameroje veikia 8x Slow motion, Custom Exposure, Timelapse, Timed Shooting rėžimai.
  Patobulinta kameros aušinimo sistema. Dabar ji 16% efektyvesnė ir kur kas geriau išsklaido susidariusią šilumą. Todėl galima fotografuoti ar filmuoti ilgesnį laiką.

  DJI Mimo app'sas.

  DJI Mimo - tai pograma skirta išmaniesiams telefonams susieti su veiksmo kameromis. Tuomet, nuotoliniu būdu per telefoną galima valdyti pagrindinius kameros nustatymus, peržiūrėti foto ar video medžiagą, ją parsisiųsti, koreguoti. Taip pat programoje pateikiami patarimai, video pamokos, padėsiančios susipažinti bei gretai įvaldyti įsigytą įrenginį. Programėlė suderinama su iOS ir Android operacinėmis sistemomis.

   

 • Alternatyvios prekės