DJI OSMO Mobile 2 vaizdo stabilizatorius

  • Kraunamos nuotraukos
  • Osmo Mobile 2 stabilizatorius išmaniajam telefonui, pasižymintis sklandžiai veikiančiais motoriukais, kompaktiškumu ir ilgaamžia baterija (veikimo laikas iki 15 val.).

    "Aktyvaus sekimo" rėžimas, įmontuotų daviklių ir stabilizatoriaus motorų dėka, tolygiai seks pažymėtą objektą - gyvūną ar asmenį išmaniojo ekrane. Stabilizatoriaus stabilumui nė kiek nebaisios vibracijos važinėjant riedlente, čliuožiant slidėmis ar aktyvūs judesiai, pvz., šokinėjant. 
    Kasdienes akimirkas - žydinčias gėles, plaukiančius debesis galėsite paversti nepakartojimais "Timelapse" filmukais. Naujasis priartinimo mygtukas-slankiklis leidžia išgauti tolygų vaizdo artinimą it kino filme. Taip pat kur kas lengviau ir greičiau užfiksuosite kvapą gniaužiančias, didelės raiškos gamtos ar architektūros panoramas savo kelionėse, galėdami fotografuot tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
    Su Osmo Mobile 2 nesijaudinkite dėl išmaniojo baterijos. Stabilizatorių galima naudoti vietoje nešiojamo telefono kroviklio. Baterijos talpa: 2600 mAh.