Fotoaparato stabilizatorius DJI Ronin-M

 • Kraunamos nuotraukos
 • DJI "Ronin-M" - trijų ašių stabilizatorius, pasižymintis sparčiu kalibravimu, tikslia stabilizacija ir lengva magnio lydinio konstrukcija.

  Greitas ir tikslus balansavimas.
  Taupykite savo laiką ir pradėkite filmuoti profesionaliai stabilizuotą vaizdo įrašą vos per 5 minutes. Prijunkite fotoaparatą prie "Ronin-M", subalansuokite ir nuspauskite mygtuką. Moderni ATS (Auto Tune Stability) technologija - dabar tikslesnė nei anksčiau - užbaigs derinimo ir balansavimo procesus už jus be papildomų įrankių.

  Legvai išardomas, greitai pritaikomas.
  Nevaržykite kūrybiškumo, fiksuokite stabilius vaizdo įrašus nepatogiose ar/ir mažose erdvėse. Stabilizatoriaus rankenos pasižymi greito išsukimo mechanizmu, kuris leidžia sumažinti bei pritaikyti "Ronin-M" įvairiose filmavimo situacijose ir padėtyse. Patogus ir kompaktiškas transportavimui.

  Nauja magnio lydinio konstrukcija.
  "Ronin-M" patikimas vyraujant bet kokioms aplinkos salygoms. Magnio lydinio konstrukcija suteikia stabilizatoriui atsparumo, tvirtumo ir sumažina svorį. Šios savybės suteikia daugiau manevringumo ir praplečia filmavimo galimybes.

  Sklandus judesys su "Smoothtrack".
  Net stabilizatoriumi naudojantis vienam oeratoriui, "Smoothtrack" technologija užtikrins stabilų ir sklandų judėjimą vaizdo įraše. "SmoothTrack" nustatymus galima keisti, pvz., užblokuoti dvi stabilizavimo ašis ir palikti veikti tik vieną.

  Stabilizatoriaus veikimo rėžimai.
  • UNDERSLUNG rėžimas - skirtas filmuoti standartinėse sitacijose, laikant stabilizatorių priešais save, krūtinės lygyje.
  •  UPRIGHT rėžimas - skirtas filmuoti iškėlus ar/ir užvertus stabilizatorių virš galvos.
  •  BRIEFCASE rėžimas - skirtas filmuoti siaurose erdvėse, laikant stabilizatorių pasuktą vertikaliai ir nešant nuleistą prie kojų; tarsi lagaminą.

  Išmani keičiama baterija.
  Baterijos veikimo trukmė - 3 valandos. Kompaktiška ir lengva baterija, todėl patogu kelionėje turėti jų ne vieną. Pasižymi įkrovimo ir iškrovimo apsauga. Apie baterijos likutį informuoja aiškios LED lemputės bei programėlė, kurią galima įsirašyti į išmanųjį.

  Galingi varikliai, tiksli stabilizacija.
  "Ronin-M" varikliai yra itin tikslūs ir galingi, išlaiko mažą vibraciją ir didesnį sukimo momentą. Kiekvienoje ašyje esantys "Digital Absolute Positioning" koderiai suteikia žymiai didesnį reguliuojamo judesio diapazoną tiek pasvirimo (105⁰, 165˚ žemyn), tiek vertimo (± 110°) ašių atžvilgiu.

  Tylusis rėžimas.
  Filmuojant uždarose ar/ir mažose erdvėse, naujas stabilizatoriaus tylusis rėžimas sumažina kiekvieno varikliuko garsus iki beveik nefiksuojamų lygių. "Ronin-M" stabilizavimo algoritmai užtikrina, kad variklių garsai nebūtų užrašyti jautrių mikrofonų ar kitos garso įrašymo įrangos.