Foton Albatros

 • Kraunamos nuotraukos
 • Albatros, tai lengvas ir mobilus video kranas skirtas filmuojantiems fotoaparatams arba vaizdo kameroms iki 3 kg svorio. Su didžiausiu 2,8 metrų atstumu kranas leidžia užfiksuoti vaizdus iš neįprasto kampo ir praturtinti savo produkciją nepaprastu dinamiškumu.

  Kranui tinka bet kokia video ar foto galvą. Operatorius strėle gali naudoti dviem būdais: reguliuoti įrenginį tiesiogiai arba naudoti strėles lygį.

     

   

  Dviguba sistema leidžia tiksliai subalansuoti kameros montavimo platforma ir išlaiko jos poziciją nepriklausomai nuo strėles kilnojimo. Du užrakto mechanizmai leis atskirai kontroliuoti kameros platforma ir strėlės lygį. Foton Albatros naudoja 17 rutuliukų guolius, kurių pagalba Albatros veikia sklandžiai ir tyliai.

  Dėka kompaktiškos sistemos, Albatros galima sudėti į 1.2 metrų ilgio dėklą. Sistema sveria tik 4 kg. Tai reiškia, kad sistema yra patogi pervešti ir lengvai tilptų bet kokį automobilį. Grūdintas, anoduotas aliuminis garantuoja gaminio patvarumą, o dėka miltelinio dažymo ilgiau išlaikysite pirminę gaminio išvaizdą. Dėl šių privalumų, Foton nusprendė suteikti standartinę trijų metų garantijos terminą!

  Kranas yra komplektuojamas su dviem gulščiukais - vienas ant kameros montavimo platformos, kitas ant trikojo, tai leidžia tiksliai sureguliuoti kraną.

  Albatros tiekiamas su skystųjų kristalų monitoriaus laikikliu, atsvara (10 kg) ir dėklu - paprastam ir saugiam transportavimui.

  Pastaba: Albatros komplektuojamas be trikojo, LCD ekrano, video galvos. Šiuos priedus rekomenduojame įsigyti papildomai.