Foton Flamingo DUO

 • Kraunamos nuotraukos
 • Flamingo Duo, tai patobulinta populiaraus Flamingo krano versija . Duo versija pilnai paruošta darbui su motorizuota Pan/Tilt Koliber galva. Taip pat perdaryta kameros montavimo platforma, kuri palengvina bet kokios video galvos montavimą.

  Flamingo Duo krano pagalba turėsite dar daugiau kūrybinių galimybių. Su 3,3 metro ilgio strėle ir suderintom atsvarom pasaulį parodysite neįprastu būdu - iš aukščiau. Strėlė leis Jums filmuoti sklandžiai ir dinamiškai iš neįprastų kampų.

  Aukščiausios kokybės, chemiškai apdorotos medžiagos padidina krano ilgaamžiškumą. Visos stumdomos dalys yra padengtos Teflonu™, tai garantuoja sklandų veikimą ir stabilų vaizdą. Svarbiausi Flamingo Duo elementai yra cinkuoti arba dažyti, tai suteikia apsaugą nuo korozijos. Preciziškas gamybos procesas leidžia gaminiui suteikti net trejų metų garantija.

  Suskleistas Flamingo Duo yra tik 1,4 metro ilgio ir yra lengvai pervežamas su bet kokiu automobiliu. Kraną galėsite lengvai sudėti į automobilio bagažinę ar ant galinės sėdynės.

  Vaizdo Kranas tiekiamas su paminkštintu krepšiu.

  Flamigo Duo pageidautina komplektuoti su Foton STF trikoju, kuri užtikrina saugumą ir stabilumą.

  Pastaba: Flamingo Duo komplektuojamas be trikojo, LCD ekrano, video galvos. Šiuos priedus rekomenduojame įsigyti papildomai