Foton - video sistemos profesionalams ir mėgėjams

2014-10-24

 

FotoHOBIS plečia savo asortimentą ir pristato profesionalios video priedų gamintojos Foton Accessories produkcija.

Foton Accessories, tai daugiau kaip 20 metų veikianti kompanija. Kompanija specializuojasi video priedų gamyboje. Visa produkcija sukurta ir gaminama Lenkijoje, Kalisz mieste. Gamintojai neabejoja jų kokybe, del to savo gaminiams suteikia net 3 metų garantija. Kviečiame susipažinti su šia produkcija.

Populiariausi gaminiai:

Foton Flamingo/Flamingo Duo:

Flamingo krano pagalba turėsite dar daugiau kūrybinių galimybių. Su 3,3 metro ilgio strėle ir suderintom atsvarom pasaulį parodysite neįprastu būdu - iš aukščiau. Strėlė leis Jums filmuoti sklandžiai ir dinamiškai iš neįprastų kampų.
Aukščiausios kokybės, chemiškai apdorotos medžiagos padidina krano ilgaamžiškumą. Visos stumdomos dalys yra padengtos Teflonu™, tai garantuoja sklandų veikimą ir stabilų vaizdą. Svarbiausi Flamingo elementai yra cinkuoti arba dažyti, tai suteikia apsaugą nuo korozijos. Preciziškas gamybos procesas leidžia gaminiui suteikti net trejų metų garantija.
Suskleistas Flamingo yra tik 1,4 metro ilgio ir yra lengvai pervežamas su bet kokiu automobiliu. Kraną galėsite lengvai sudėti į automobilio bagažinę ar ant galinės sėdynės.
Vaizdo Kranas tiekiamas su paminkštintu krepšiu.


Foton Koliber

Foton atidžiai išanalizavo klientų poreikius ir sukūrę motorizuota video galvą, kuri yra itin lengva, patvari, tiksli ir universali. Dėka novatoriškų sprendimų, kompanijai pavyko sukurti produktą, kuris greitai sulaukė klientų įveretinimo ir pasitikėjimo.

Koliber

Tiksli lazeriu paremta gamyba ir tvirtos medžiagos taikymas leido kompanijai sukurti galvą, kuri sveria tik 1.6kg! Koliber yra skirta naudoti su Flamingo Duo kranu. Bet dėl standartinio 3/8" tvirtinimo sriegio, ji taip pat tinka darbui ir su kitais kranais. 

Koliber - tai lengvumas, greitis ir tikslumas. 

Condor

Tai profesionalus nuotolinis valdiklis, skirtas naudoti su motorizuota KOLIBER galva.

Condor širdis yra pažangus mikroprocesorius speciali programinė įranga, dėka kurios įsitikinsite, kad valdiklis veikia puikiai. 

Valdiklio savybės:

  • Reguliuojama RAMP funkcija
  • Du režimai - linijiniai ir logaritminė
  • Galimybė užrakinti arba pakeisti kiekvienos krypties judėjimą
  • Pažangi kameros greičio judėjimo kontrolė
  • Svirtelės automatinis kalibravimas
  • Autopanoramos funkcija
  • Laikiklis su greito atjungimo lizdu

 


Foton Albatros

Albatros, tai lengvas ir mobilus video kranas skirtas filmuojantiems fotoaparatams arba vaizdo kameroms iki 3 kg svorio. Su didžiausiu 2,8 metrų atstumu kranas leidžia užfiksuoti vaizdus iš neįprasto kampo ir praturtinti savo produkciją nepaprastu dinamiškumu.

 

Kranui tinka bet kokia video ar foto galvą. Operatorius strėle gali naudoti dviem būdais: reguliuoti įrenginį tiesiogiai arba naudoti strėles lygį.

   

 

Dviguba sistema leidžia tiksliai subalansuoti kameros montavimo platforma ir išlaiko jos poziciją nepriklausomai nuo strėles kilnojimo. Du užrakto mechanizmai leis atskirai kontroliuoti kameros platforma ir strėlės lygį. Foton Albatros naudoja 17 rutuliukų guolius, kurių pagalba Albatros veikia sklandžiai ir tyliai.

Dėka kompaktiškos sistemos, Albatros galima sudėti į 1.2 metrų ilgio dėklą. Sistema sveria tik 4 kg. Tai reiškia, kad sistema yra patogi pervešti ir lengvai tilptų bet kokį automobilį. Grūdintas, anoduotas aliuminis garantuoja gaminio patvarumą, o dėka miltelinio dažymo ilgiau išlaikysite pirminę gaminio išvaizdą. Dėl šių privalumų, Foton nusprendė suteikti standartinę trijų metų garantijos terminą!

Kranas yra komplektuojamas su dviem gulščiukais - vienas ant kameros montavimo platformos, kitas ant trikojo, tai leidžia tiksliai sureguliuoti kraną.

Albatros tiekiamas su skystųjų kristalų monitoriaus laikikliu, atsvara (10 kg) ir dėklu - paprastam ir saugiam transportavimui.

Pastaba: Albatros komplektuojamas be trikojo, LCD ekrano, video galvos. Šiuos priedus rekomenduojame įsigyti papildomai.


Foton SLK94 Kameleon

Kameleon yra kompaktiško dydžio, profesionalus bėgelis skirtas sklandžiam ir dinaminiui video kadrui.
Stabilus, pastovus kameros judėjimas sukuria unikalų efektą, todėl bėgeliai vis labiau ir labiau populiarėja. Tikslus ir patvarus dizainas, paprastas įrenginio naudojimas padaro šį priedą profesionaliu ir patikimu įrankiu. Unikalūs ir novatoriški sprendimai leidžia Kameleon naudoti įvairiose situacijose.
Bėgeliai pasižymi 4 unikaliais ratukais, kurie aprūpinti dvigubais guoliais. Tai suteikia ypač sklandų kameros judėjimą. Unikalus sprendimas leidžia reguliuoti kiekvieną ratuką atskirai, kad išlaikytumėte tolygų riedėjima net po ilgo laiko naudojimo.
Vežimėlis yra montuojamas su gulsčiuku. Vežimėlį galima užtvirtinti norimoje padėtyje. Bėgeliai gali būti naudojami su beveik bet kokia video galva. Abiejose bėgių galuose yra guminiai kamščiai, kurie apsaugos kamera nuo sutrenkimo.
Lazeriu išgraviruota laiko skalė, kuri palengvins lėtai judančių vaizdų (time laps) fiksavimą.
Bėgelio apačioje yra 2 tvirtinimo plokštelės, kurios leidžia Kameleon pastatyti ant bet kokio trikojo. 3/8 "ir 1/4" sriegis leis jums prijungti jį ant trikojų galvos arba tiesiai ant trikojo. Naudojant paprastą monetą galite lengvai perkelti šias plokštes į norimą padėtį. Dėl šio sprendimo, bėgėlį galite montuoti ant vieno arba dviejų trikojų.
Bėgelio kojos yra reguliuojamo aukščio (iki 25mm) ir gali būti sulankstytos į šonus, tai palengvins keliaujant.
Bėgelius galima montuoti su papildomais SLP sutvirtinimais. Jie stangrina visą konstrukciją ir padeda išvengti jo destabilizacijos, kai vežimėlis buna gale.
Kameleon komplektuojamas su patogiu transportavimo dėklu.