Prekių katalogas

Fujifilm X-A7

 • Fujifilm X-A7

  669 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3.5" (9cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • 24.2 mlm. APS-C CMOS sensorius ir hibridinis autofokusas.

  X-A7 modelyje įdiegtas naujas APS-C CMOS sensorius. Kartu su unikalia, pažangia spalvų atkūrimo technologija, Fujifilm užtikrina ryškius, detalius vaizdo įrašus ir fotografijas pačiomis įvairiausiomis apšvietimo sąlygomis. Fotoaparatas filmuoja UHD 4K, 30k/s arba FULL HD, 60k/s raiška. Hibridinis autofokusas leidžia rinktis iš 117 fazinių ir kontrastinių fokusavimo taškų. Tai net 8.5 kartų daugiau negu ankstesniame X-A5 modelyje. Veikia veido ir akių aptikimo funkcijos.

  Retro dizainas, šiuolaikiškos funkcijos.

  X-A7 išlaiko patrauklų, visai serijai būdingą retro dizainą. Patvarus aliuminio korpusas dengtas odos detalėmis. Fotoaparatas lengvas, patogus nešiotis; sveria 320g su įstatyta baterija ir atminties kortele. Kompaktiškame korpuse įmontuotas didelis, net 3.5 colių įstrižainės, vartomas bei lietimui jautrus ekranas užtikrina patogų darbą kad ir kokiu rakursu nuspręsite fotografuoti ar filmuoti.

  Dėka didelės įstrižainės, ekranas pilnai išnaudoja klasikinį 16:9 vaizdo santykį filmuojant video įrašus. Įdiegta nauja Smart Menu funkcija leidžia realiu laiku matyti ir koreguoti šviesumo sulieto fono, spalvinių efektų, vaizdo santykio parametrus. X-A7 turi įmontuotą, iššokančią blykstę. Galimas Super Intelligent Flash blykstės rėžimas, automatiškai apskaičiuojantis reikiamą šviesos kiekį. Korpuso viršuje yra hot shoe jungtis papildomai blykstei prijungti. 

  Fotoaparate įdiegti Bluetooth ir WiFi ryšiai, leisiantys fotoaparatą valdyti nuotoliniu būdu, parsisiųsti fotografijas į išmanųjį įrenginį. Programėlę FUJIFILM Camera Remote galima parsiųsti ir įdiegti į išmanųjį telefoną arba planšetę.

   

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T30

  Mažasis GALIŪNAS

  810  - 1098 
  978  - 1359 
  1099  - 1449