FujiFilm X-Pro2

 • 139900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Naujasis X-Trans CMOS III

   Naujasis 24.3 mln. taškų X-Trans CMOS III APS-C jutiklis turi didžiausią vaizdo taškų skaičių FUJIFILM X istorijoje. Naudojant Fujinon XF objektyvus atkūriamas vaizdas viršija tašku skaičiaus suteikiamą rezoliuciją. Fazinio autofokuso taškai išdėstyti didesniame plote siekiant užtikrinti greitesnį ir daug tikslesnį autofokusavimą. Patobulintas ISO jautrumas leidžia užtikrintai fotografuoti maksimaliu ISO 12,800 (išplėstas jautrumas iki 51,200) jautrumu.

   Naujasis X Processor Pro

   Naujojo X-Processor Pro dėka vaizdo apdorojimas yra beveik 4 kartus greitesnis nei kituose modeliuose. Tai leidžia X-Trans CMOS III jutikliui užtikrinti aukščiausią vaizdo kokybę ir ypatingai trumpą apdorojimo laiką. Elektroninio vaizdo ieškiklio greitis padidintas iki 85fps*, o tai beveik 60% greičiau nei įprastuose modeliuose (54fps). Tai ženkliai sumažina vaizdo vilkinimo fenomeną sekant judančius objektus. Uždelsimo laiko po paleidimo sutrumpinimas beveik dvigubai, bei compressed RAW palaikymas užtikrina patogų RAW duomenų naudojimą FUJIFILM X-Pro2 naudojamas naujasis CPU yra ypatingai greitas. Buferinė atmintis buvo padidinta siekiant dar greitesnio atsako.

  Naujasis pažangus hibridinis vaizdo ieškiklis

   Fotografai mėgsta į objektą žvelgti per fotoaparato ieškiklį, todėl X klasės fotoaparatai gaminami su ieškikliais nuo pat pirmojo modelio. Apjungiant OVF (optinio) ir EVF (elektroninio) ieškiklio privalumus Fujifilm sukūrė ypatingai pažangų hibrinį vaizdo ieškiklį su trimis matymo režimais. Grįžkite prie fotografijos esmės naudodami vienintelį pasaulyje tokio tipo ieškiklį.

  Fokusavimas

   Paryškinti subjektą. Fotografams fokusavimas yra svarbi darbo dalis. Nors AF dabar reaguoja greičiau nei žmogaus akis, rankinis fokusas išlieka nemažiau svarbus. Rankinis fokusavimo žiedo valdymas siekiant parinkti tam tikrą ryškų objektą yra ypatingai svarbus. Greitis ne visada yra svarbiausias. Fokusavimo taškų skaičius išplėstas nuo 49 iki 77. Apie 40% ploto yra padengta greito ir tikslaus fazinio autofokuso AF taškais, o tai įtakoja itin ženklų fokusavumo greičio padidėjimą fotografuojant judančius objektus.

  Fotoaparato korpusas

  •  Padengtas pusiau matiniais dažais prabangus šio X klasės flagmano korpusas yra pagamintas iš ypatingai tvirto magnio lydinio. Ratukai gaminami iš aliuminio ir turi užtikrinantį spragtelėjimą. Be to, FUJIFILM X-Pro2 turi daug profesionalaus fotoaparato savybių: atsparumas dulkėms, vandeniui ir galimybė dirbti dideliame šaltyje. Visa tai užtikrina 61 atspari plomba. Fotografuokite užtikrintai nepaisant oro sąlygų.
  • FUJIFILM X-Pro2 yra pirmasis sisteminis fotoaparatas turintis dvigubą SD kortelių lizdą. Lizdas nr. 1 yra suderinimas su UHS-II standarto kortelėmis. Galimi trys įrašymo variantai: nuoseklus, atsarginės kopijos ir RAW / JPEG rūšiavimas.
  • FUJIFILM X-Pro2 pasižymi itin patvariu užraktu (150.000 kadrų), maksimaliu 1/8000 s. išlaikymu ir 1/250 s. blykstės sinchronizacija. Fotoaparatas taip pat turi visiškai tylų elektroninį užraktą su maksimaliu 1/32.000 s. išlaikymu, leidžiančiu fotografuoti atvira diafragma esant ryškiam apšvietimui.
 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T3

  +DOVANA: BLC-XT3 dėklas.

  124900 - 149900