Fujifilm X-T100

 • 51900
  59900 Sutaupykite 8000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Retro dizainas ir mažas svoris. Šis modelis tęsia Fujifilm X-T serijos sisteminių fotoaparatų dizaino tradicijomis. Kaip anksčiau, šio modelio kompaktiškame korpuse įmontuoti 3 valdymo ratukai. Fotoaparato kūnelis sveria vos 448 gramus, todėl jį patogu nešiotis su savimi.

  Aiškus vaizdas net ryškioje saulėje. Didelio našumo elektroninis vaizdo ieškiklis leis pamatyti tikslų vaizdą, koks jis bus galutiniame rezultate dar prieš fotografuojant. Didelis 3 colių LCD ekranėlis pasukamas į šoną arba palenkiamas aukštyn/žemyn. Todėl greitai galima pasidaryt self'į ar nusifotografuot su draugais. Taip pat patogu filmuoti atsukus į save arba fotografuoti, pvz., iškėlus fotoaparatą virš susibūrusios minios.

  Funkcionalus ir išmanus. Išplėstinis SR Auto režimas atpažįsta fotografuojamą sceną ir/ar objektą, ir automatiškai optimizuoja fotoaparato nustatymus bei fokusavimą. Šitai leis fotografui fksuoti geriausias nuotraukas mažiausiomis pastangomis. Fotografavimo režimą greitai pakeisite naudodami įprastą programų ratuką. Galite rinktis SR+, automatinį režimą, diafragmos prioritetą, užrakto prioritetą arba visiškai rankinį valdymą. Antras funkcijų ratukas kairėje leidžia intuityviai ir paprastai keisti fotografavimo nustatymus. Nustatyme "DEFAULT" ratukui automatiškai priskiriama geriausia nustatyto fotografavimo režimo parinktis. Daugialypis fokusavimo režimas "Multi Focus" sujungia daugybę vaizdų kartu, kad išgautų ryškų kadrą su nuostabiu lauko gyliu. Naudojantis bluetooth ryšiu, Fujifilm X-T100 gali būti sujungtas su išmaniaisiais prietaisais - telefonais ir planšetėmis. Tai leidžiai lengvai ir greitai perkelti nuotraukas iš fotoaparato ir dalintis su draugais ar artimaisiais.

  Komplekte - naujas, kompaktiškas objektyvas. Naujas XC 15-45mm f3.5-5.6 OIS PZ objektyvas pasižymi universaliu židinio nuotolio diapazonu, efektyviu optinio vaizdo stabilizavimu ir minimaliu fokusavimo atstumu - nuo 5cm! Tai leis kurti įvairiausių žanrų nuotraukas.

 • Alternatyvios prekės

  Olympus OM-D E-M10 mark III

  Atraskite ryškių nuotraukų ir puikių ranka filmuotų video grožį.

  59900 - 109900
  Fujifilm X-T3
  129900 - 159900
  Sony A7

  Užregistruokite gaminį My Sony ir gaukite 1 m. pratęstąją garantiją!

  84800 - 94900
  Sony A6500
  119900 - 204900