Prekių katalogas

Manfrotto MB MA-BP-TM

 • Manfrotto MB MA-BP-TM

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Kompiuterio skyrius
  Yra, telpa ~11" kompiuteris
  Spalva
  Juoda
  Apsauga nuo lietaus
  Yra
  Išorės dydis
  43 x 25 x 25 cm
  Vidaus dydis
  28 x 20 x 16.5 cm
  Svoris
  1.03 kg
 • Kompaktiška, kasdieniam naudojimui skirta kuprinė-paraištė Manfrotto MB MA-BP-TM talpina veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą su uždėtu vidutino židinio nuotolio objektyvu, papildomus 3-4 objektyvus, blykstę ir nešiojamą 11" kompiuterį.
   
  Ši unikali Manfrotto kuprinė gali būti nešiojama trimis būdais: kaip kuprinė, turinti dvi petnešas, kaip paraištė su diržu per kairį petį arba kaip paraištė su diržu per dešinį petį. Manfrotto Jums suteikia pasirinkimo laisvę! Kuprinė talpina ir saugo Jūsų fotoįrangą taip pat puikiai kaip ir kiti Manfrotto krepšiai, tačiau leidžia žymiai greičiau išsitraukti ir paruošti svarbiausią fotografavimo įrangą.

  Kuprinėje-paraištėje Manfrotto MB MA-BP-TM sutalpinsite veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą su uždėtu vidutino židinio nuotolio objektyvu, papildomus 3-4 objektyvus, blykstę ir nešiojamą 11" kompiuterį.

  Manfrotto MB MA-BP-TM pritaikyta įvairiausiai fotoįrangai: nuo mažo reikmenų komplekto iki ypač didelio, skirto profesionaliai fotoįrangai.
  Nešiojant kuprinę kaip paraištę, su vienu diržu per kairį ar dešinį petį galima lengvai persukti kuprinę nuo nugaros į save, jos nenusiėmus, bei greitai ir be vargo pasiekti svarbiausią fotoįrangą ir užfiksuoti jums svarbias fotoakimirkas.
  Ši kuprinė gali būti nešiojama “X” padėtimi nešiojant kuprinę su dviem petnešomis, jas galima sukryžiuoti. Tai ypač patogu keliaujant.
  Taip pat viduje rasite ir apsauginį gaubtą nuo lietaus, kuris taip pat saugo jūsų fotoįrangą ir nuo kaitros ar šalčio bei diržus trikojį stovą prisegti.