LumiQuest Location/Portrait Kit

 • Kraunamos nuotraukos
  4900
  8900 Sutaupykite 4000
  pasiūlymas galioja iki 2019-07-18
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Location/Portrait Kit komplektas ypač vertingas fotografuojant portretus. Rinkinį sudaro: šviesos sklaidytuvas SoftBox III, šviesos nukreipiklis Snoot XTR, šviesos filtrų laikiklis Fxtra, 2 blykstės priedų tvirtinimo dirželiai UltraStrap, dėkliukas.

  Šviesos sklaidytuvas SoftBox III yra maždaug 20 kartų didesnis nei pats blykstės sklaidytuvas, todėl jo suformuota ir išsklaidyta minkšta šviesa sukuria labai švelnius šešėlius. Šviesos sklaidytuvą galima naudoti ant pagrindinės blykstės arba modeliuojant apšvietimą, kai naudojamos kelių blyksčių sistemos.

  Šviesos nukreipiklis Snoot XTR padeda išryškinti konkrečią sritį ar daiktą, neapšviesdamas jį supančios aplinkos. Snoot XTR puikiai tinka naudoti studijoje, kai norima išgauti ryškesnę šviesą.

  FXtra yra kompaktiškas spalvotų želatininių filtrų laikiklis, užtikrinantis jų greitą ir paprastą panaudojimą. Laikiklis yra su dėklu, kuriame yra aštuonių skirtingų spalvų Rosco filtrai. Spalvotų filtriukų dėka galima išgauti skirtinus atspalvius bei šviesos efektus. Filtrų laikiklio paskirtis - greitai ir patogiai suteikti pageidaujamą spalvą blykstės šviesai, paliekant galimybę panaudoti kitą papildomą LumiQuest priedą (šviesos sklaidytuvą ar atšvaitą).

  Dirželis UltraStrap yra patikimas ir saugus priedų prie išorinės blykstės tvirtinimo būdas. Dėl ypatingos gamybos technologijos yra ypač patvarus bei tinkantis visiems Lumiquest priedams tvirtinti. Per keletą sekundžių galite pritvirtinti dirželį prie beveik visų išorinių blyksčių.