Manfrotto Befree Advanced QPL

 • Kraunamos nuotraukos
  17900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Befree Advanced - trikojis pažangiems fotografijos mėgėjams.

  Garantija
  24 mėnesiai
  Sekcijų skaičius
  4
  Maksimalus aukštis
  151 cm
  Darbinis aukštis
  128 cm
  Minimalus aukštis
  40 cm
  Sulankstyto aukštis
  40 cm
  Svoris
  1.59 kg
  Maksimali apkrova
  8 kg
 • Tvirtesnis ir ergonomiškesnis trikojis.

  Šis lengvas trikojis yra optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto, bet efektyvaus naudojimo derinys. Jis sukurtas suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo kūrybišką prigimtį, naudojant aukštos kokybės sisteminius ir veidrodinius fotoaparatus, pasitikint profesionalių sprendimų palaikymu, turtingu naujomis ir įdomiomis funkcijomis.
  Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus - Befree Advanced QPL Travel. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką, valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse. Trikojis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje. Tuo pat metu jis pakankamai kompaktiškas, kad tilptų bet kuriam krepšyje. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494.

  Tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.

  Universali 200PL-PRO plokštelė.

  Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.