Prekių katalogas

Manfrotto Befree Advanced QPL

 • Manfrotto Befree Advanced QPL

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dėklas
  Yra
  Sekcijų skaičius
  4
  Maksimalus aukštis
  151cm
  Darbinis aukštis
  128cm
  Minimalus aukštis
  40cm
  Sulankstyto aukštis
  40cm
  Svoris
  1.59kg
  Maksimali apkrova
  8.00kg
 • Tvirtas, ergonomiškas trikojis.

  Optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto, bet efektyvaus naudojimo derinys. Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus. Naujas mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką, valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse. Trikojis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494.

  Tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.

  Universali 200PL-PRO plokštelė.

  Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.