Prekių katalogas

Manfrotto Lumimuse 3

 • Manfrotto Lumimuse 3

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Mažiausias LED šviestuvas Lumimuse šeimoje. Net būdamas toks mažas yra puikus šviesos šaltinis, lengvai telpantis į krepšį ar kišenę.

  Viena pagrindinių Lumimuse LED ypatybių - spalvų tikslumas. Ne paslaptis, kad norint gauti gražias nuotraukas ir vaizdo įrašus reikalingas geras apšvietimas. Naujos, paviršinio LED montavimo technologijos (angl. Surface Mount Teshnology) ir puikaus palvų perdavimo tikslumo (> 92% CRI) dėka, Lumimuse šviestuvais lengvai ir greitai apšviesite fiksuojamą objektą.
  Išskirtinės konstrukcijos, kompaktiškus Lumimuse LED šviestuvus ypatingai lengva naudoti. Šviestuvo įjungimas/išjungimas, skleidžiamos šviesos intensyvumas valdomi vienintelio mygtuko pagalba. Lumimuse serijos LED šviestuvai maitinami ličio baterija, kurią galite įkrauti standartine micro-USB jungtimi. Ilgas baterijos tarnavimo laikas leidžia vartotojui padaryti daugiau nuotraukų ir ilgiau filmuoti.
  Mėgėjai gana dažnai vengia naudoti blykstes dėl sudėtingesnio fotografavimo proceso. Kadangi spinduliuojama Lumimuse šviesa yra nuolatinė, galutinis rezultatas kameros ekrane arba vaizdo ieškiklyje matomas dar prieš paspaudžiant užraktą. Todėl kadruoti, keisti kompoziciją ir apšvietimą tapo ypač lengva. Nuolatinės šviesos šviestuvai taip pat idealiai tinka filmavimui, kas neįmanoma naudojant blykstes. Tai žymiai išplėčia Lumimuse šviestuvų panaudojimo galimybes.

  Šviestuvas Manfrotto Lumimuse 3 komplektuojamas su:
   • Kameros/stovo laikikliu;
  • Filtrų laikikliu ir dviem filtrais.