Prekių katalogas

Manfrotto PIXI EVO

 • Manfrotto PIXI EVO

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dėklas
  Nėra
  Maksimalus aukštis
  19.5 cm
  Minimalus aukštis
  6.0 cm
  Sulankstyto aukštis
  23.0 cm
  Svoris
  0.25 kg
  Maksimali apkrova
  2.5 kg
 • Sekdamas pirmtako PIXI pėdomis, naujasis modelis yra dar vienas išskirtinio itališko dizaino pavyzdys, galintis pasigirti naujoviškomis techninėmis savybėmis, būdingomis profesionaliems Manfrotto trikojams: aliuminio kojų skyriai, portretinis režimas ir reguliuojama kojų kampo padėtis.

  Tai idealus sprendimas foto entuziastams ir mėgėjams, norintiems pagerinti savo fotografijos įgūdžius, ar profesionaliems fotografams, ieškantiems antro stovelio, kuris būtų kompaktiškas ir lengvas nešiotis. Su šiuo pažangiu mini trikoju, jūs galėsite pagauti nuostabius kadrus, išreikšti savo kūrybiškumą bei visiškai išnaudoti savo DSLR kamerų funkcijas su didesniais objektyvais. PIXI EVO buvo sukurtas pradinio lygio "veidrodžiams" su kintamo židinio objektyvais iki 200 mm ir profesionaliems sisteminiams fotoaparatams.

  PIXI EVO stovelis turi 2 skirtingus kojų pasvyrimo kampus su slankiojančiu jungikliu, leidžiančiu vartotojams fotografuoti skrtingais rakursais. Dar viena puiki inovacija - dviejų sekcijų kojos. Jos turi 5 reguliuojamas kojų ilgio pozicijas, padėsiančias jums pastatyti stovelį ant nelygaus paviršiaus. Dabar aistringi fotografai galės įamžinti ryškias kraštovaizdžio, architektūros nuotraukas naudodami kompaktišką, stabilią atramą.


  Kaip ir mažasis PIXI stovelis, PIXI EVO turi rutulinę galvutę, kuria greitai ir tiksliai užfiksuosite kamerą norimoje pozicijoje. Su PIXI EVO fotografai taip pat gali fotografuoti portretiniu režimu,leidžiančiu fotoaparatą pakreipti 90° kampu. PIXI EVO išlaiko plačią įrenginių gamą iki 2,5 kg. Taigi, fotografai gali fotografavimui naudoti didesnius ir ilgesnio židinio lęšius. Gamyboje naudojamo Adapto technopolimero ir aliuminio konstrukcijos dėka stovelis yra labai lengvas.
   

 • Alternatyvios prekės