Manfrotto Veloce V Black

 • Kraunamos nuotraukos
  9200
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Kompiuterio skyrius
  Yra, telpa ~15" kompiuteris
  Spalva
  Juoda
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Manfrotto Veloce V Black kuprinėje sutalpinsite ne tik visą būtiniausią savo fotoįrangą bei priedus, trikojį (kuprinės viduje arba išorėje), bet net ir nešiojamąjį kompiuteį iki 15.4” skersmens. DSLR fotoaparatą (su ar be baterijos dalies bei objektyvą iki 70-200mm) galėsite įdėti ir išimti per specialiai tam skirtą angą, kuri padaryta tam, kad nereikėtų atidaryti visos kuprinės, norint užfiksuoti netikėtą kadrą. 2-3 papildomus objektyvus, blykstę bei aksesuarus galėsite patogiai laikyti apatiniame skyriuje. 

  1. Laikykite savąjį DSLR fotoaparatą kartu su objektyvu bei papildomais objektyvais pagrindiniame skyriuje. Kuprinė pilnai atsidaro, kad fotografuojant būtų patogu pasiekti visą fotoįrangą.
  2. Kompaktišką trikojį galėsite sutalpinti ir kuprinės viduje, būtent tam skirtame vertikaliame skyriuje. 3. Laikykite foto aksesuarus tvarkingai sudėtus atskirai nuo pagrindinio skyriaus. 
  4. Paminkštinta didžioji kišenė kuprinės viduje skirta Jūsų nešiojamajam kompiuteriui, kurį patogiai bei greitai ištrauksite per apsaugos patikrinimus oro uoste.
  5. Asmeniniai daiktai, tokie kaip nedidelės knygos, akiniai nuo saulės, piniginė ir pan. gali būti laikomi greitai pasiekiamoji vietoje – viršutinėje kuprinės dalyje.
  6. Dirželiai užsifiksuoja pagal Jūsų dydį, kad net aktyviai judant kuprinė liktų savo vietoje.
  7. Savo trikojį taip pat galite neštis ir prisegę jį kuprinės priekyje, naudodamiesi specialiai tam skirtais dirželiais.