Prekių katalogas

Nanlite FORZA60 LED

 • Kraunamos nuotraukos

  Nanlite FORZA60 LED

  289 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Galia
  60 W
  Garantija
  12 mėnesių
  Spalvinė temperatūra
  5600K
  Galios reguliavimas
  Nuo 1% iki 100%
  Išorės dydis
  19.3 x 10.4 x 8.1cm
  Svoris
  0.82kg
 • Ko gero, mažiausias 60W galingumo LED šviestuvas.

  Taip pat ir lengviausias! Be uždėto reflektoriaus ir kitų priedų, FORZA60 LED sveria kiek daugiau kaip 800g. Šviestuvas laisvai tilps lagamine ar didesnėje kuprinėje. Puikiai tinka dirbti tiek studijoje, tiek išsivežti į lokacijas; lempa gali būti prijungta prie 14.8V V-Mount baterijos (parduodama atskirai). 

  Šviestuvas pasižymi kokybiška, pastovia šviedos temperatūra (5600K) bei vienu aukščiausių spalvos atkūrimo indeksu, CRI>98. Įmontuotas ventiliatorius veikia itin tyliai; nesugadins filmuojamas scenos. Korpuso galinėje dalyje įmontuotas LCD ekranas, kuriame matomi visi parametrai: kanalai, šviesos intensyvumas ir kt. Šviesos intensyvumas reguliuojamas, nuo 1% iki 100%. Modelis su MINI BOWEN-S jungtimi.

  CFX šviesos efektai. 

  FORZA60 LED iš kitų pastovios šviesos lempų išsiskiria užprogramuotais kinematografiškais šviesos efektais. Filmuojama scena atrodys profesionaliau, nes suteiks didesnį tikroviškumo įspūdį. Šviestuvas gali įmituoti tokius efektus kaip žaibavimas, televizijos mirgėjimas, lempų blykčiojimas ir kt. 

   

 • Alternatyvios prekės

  Rotolight AEOS

  PRO LED šviestuvas ir HSS blykstė

  989