Nikon AF-P DX 18-55mm F3.5-5.6 G VR

 • Kraunamos nuotraukos
  14900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Objektyvas, skirtas naudoti kasdien. Šį ypač kompaktišką ir lengvą objektyvą labai patogu nešiotis. Objektyvo korpusas sveria vos 205g. Be to, nenaudojamą objektyvą galima sustumti – tada jis bus tik 62.5 mm storio – tikrai patogu pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte. Populiarus 18–55 mm židinio nuotolio diapazonas (35 mm atitikmuo: 27–82,5 mm) ir didžiausia diafragma f3,5–5,6. Pradedant portretais, baigiant peizažais – šis objektyvas puikiai tinka bet kokioms nuotraukoms fiksuoti. Jis taip pat idealus HD filmams.

  Sklandus, greitas auto fokusas. Naujasis Nikon žingsninis variklis greitai fokusuoja ir puikiai tinka filmuoti. Dėl naujojo žingsninio variklio šis objektyvas fokusuoja tyliau ir yra dar greitesnis nei jo pirmtakas. Norėdami fotografuoti, objektus galite priartinti akimirksniu ir visiškai tiksliai. Fiksuodami filmuotą medžiagą, su šiuo varikliu galite pereiti nuo vieno fokusuojamo objekto prie kito beveik be triukšmo.

  Kokybiški vaizdai. Šis DX formato objektyvas specialiai sukurtas taip, kad galėtumėte visiškai išnaudoti savo Nikon DSLR fotoaparato didelį pikselių skaičių ir pažangų vaizdo jutiklį. Du asferinio objektyvo elementai sumažina sferinę aberaciją ir kitokius iškraipymus, kad galėtumėte mėgautis didelės skyros nuotraukomis ir filmais su ryškiomis spalvomis ir kontrastu bei aiškiomis detalėmis.

  Virpesių mažinimas (VR). Dėl ypač efektyvaus Nikon virpesių mažinimo vaizdai bus ryškūs net esant silpnam apšvietimui. Sukurtas tam, kad būtų galima stabiliau fotografuoti laikant fotoaparatą rankoje, VR suteikia galimybę fotografuojant pasirinkti net keturiais žingsniais lėtesnį užraktą. Nesvarbu, ką fotografuojate – portretus, grupės nuotraukas ar įspūdingus kraštovaizdžius – tai reiškia, kad visada užfiksuosite nesulietus vaizdus. Įjungti arba išjungti VR galite naudodami fotoaparato meniu.