Nikon Coolpix P1000

 • Kraunamos nuotraukos
  87900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Tai ne super, tai ekstremalus zoom'as!

  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
  Ekrano dydis
  3.2" (8cm)
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Didelio optinio pritraukimo
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Sporto, laukinės gyvūnijos ir kelionių fotografijų entuziastams. Arba tiems, kurie siekia nusikelt į mėnulį ir už jos ribų, neiškeldami kojos iš savo kiemo!

  Teleskopinio priartinimo galia. Pagrindinė Nikon Coolpix 1000 ypatybė - vaizdo artinimas net 125 kartus. Su plačiausiai atverta f2.8 diafraga galima užfiksuoti nuostabius vaizdus, net esant prasto apšvietimo sąlygoms. Įmontuotas Nikkor ED objektyvas apima neįtikėtiną 24-3000mm diapazoną. Tai pakankamai platu, jog galėtumėte fiksuoti kraštovaizdžius ar interjerus ir taip pat fotografuoti didžiulius, ryškius tarsi ranka pasiekiamo mėnulio vaizdus. Nikon netgi įtraukė specialų "mėnulio" rėžimą pagrindiniame nustatymų ratuke. Tačiau tai dar ne viskas! Šis objektyvas toks universalus, jog jo minimalus fokusavimo atstumas tėra - 1cm.

  Patikima stabilizacija. Fotografuojant ar filmuojant ekstremaliai priartintus vaizdus, dėka iš P900 modelio paveldėtos irpatobulintos "Dual Detect Optical Vibration Reduction" sistemos, fotoaparatas kokybiškai stabilizuoja horizontalius ir vertikalius judesius. Sistemoje naudojami objektyvo akselerometrai ir korekciniai elementai, analizuojantys fotoaparato jutiklio užfiksuotą sceną.

  Kūrybiškoms idėjoms įgyvendinti. Neįtikėtinai universalus objektyvas, turintis aukštos kokybės vaizdo jutiklį, gali įrašyti vaizdo įrašų 4K UHD raiška su realiu stereo garsu. Rankiniu režimu galima valdyti fokusą, išlaikymą, ekspoziciją ir dar daugiau. Coolpix 1000 turi HDMI jungtį vaizdų perdavimui ar įrašų stebėjimui prisijungus iššorinį ekraną. Mikrofono jungits ir hot-shoe lizdas - blykstei, LED šviestuvui ar kitiems priedams.
  Taip pat galėsite kurti neįtikėtinus greito judesio filmus su timelapse ir superlapse įrašymo režimais. Galima pritaikyti intervalus, kuriais kadrai sujungiami į 10 sekundžių vaizdo įrašą arba užfiksuoti vaizdo įrašą 2x, 4x, 10x, 20x ir 30x greičiu.

  Išsaugotas kompaktiškumas. COOLPIX P1000 kone stebuklingai kompaktiškame dizaine sutelpa didžiulis profesionalus super teleobjektyvas kartu su patogiomis išorinėmis valdymo funkcijomis, tokiomis kaip sklandus fokusavimo valdymo žiedas, akimirksniu užfiksuojamo objekto fokuso tikrinimas ir AF / MF perjungimas ir kitos pažangiausios Nikkor objektyvų technologijos. Sklandžiai veikiantis objektyvo valdymo žiedas perkelia fotografavimo patirtį į kitą lygį. Intuityviai galite reguliuoti fokusavimą MF režimu arba ekspozicijos, baltos spalvos balanso ar ISO nustatymus AF režimu neieškodami vaizdo ieškiklio.

  Kvapą gniaužiančius vaizdus galėsite perkelti iš fotoaparato į savo išmanųjį, iPad'ą koreguoti ir dalintis su draugais nieko nelaukdami, naudodami SnapBridge programėlę. Ji veikia bluetooth ir WiFi bevieliais ryšiais. Nuotoliniam fotoaparato valdymui rekomenduojame rinktis pultelį Nikon ML-L7.