Nikon Nikkor Z 24-70mm F2.8 S

 • Kraunamos nuotraukos
  239900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Daugiau šviesos. Daugiau laisvės.

  Reportažas. Vestuvės. Komercinės nuotraukos. Kad ir ką fotografuotumėte, kiekvienas scenos komponentas atkuriamas tikroviškai. Net žvaigždės ir gatvių žibintai atvaizduojami kaip taisyklingi apvalūs taškai. O kai reikia filmuoti, galite tiksliai valdyti ryškumo gylį tiesiog objektyve. Susikoncentruokite tik į istoriją pasitelkę profesionalams skirtą standartinį kintamojo židinio objektyvą, kuris prisitaiko prie jūsų. Naudodami šį 24–70 mm f2.8 objektyvą užfiksuosite daugiau detalių ir gausite tarp tokio židinio nuotolio diapazono objektyvų dar neregėtos kokybės stambaus plano nuotraukas.

  Tikrasis gylis.

  Plati Z jungtis ir pastovi f2.8 suapvalinta 9 lapelių diafragma užtikrina puikius rezultatus esant bet kokiam apšvietimui. Gaunamas išskirtinis žvaigždžių spindėjimo efektas. Taip pat – natūraliai atrodantis sulietas fonas, nuo kadro krašto iki krašto. Išskirtinis ryškumas, net fotografuojant iš arti. Mažiausias šio objektyvo fokusavimo atstumas - vos 0.38cm.

  Tarkite sudie nepageidaujamoms aberacijoms. Net taško formos šviesos šaltiniai atkuriami detaliai dėl konstrukcijos su 17 elementų 15 grupių. ARNEO ir nanometrinė kristalinė danga sumažina vaizdo dvejinimosi ir blyksnių, kuriuos sukelia šviesa iš kelių krypčių, tikimybę.

  Vienas objektyvas. Beveik bet kuri vieta.

  O dėl tvirtos konstrukcijos jį galite pasiimti, kad ir kur keliautumėte.Objektyvas užsandarintas, kad būtų galima naudoti nepalankiomis oro sąlygomis, paruoštas kasdieniam naudojimui. Ant fluoro dangos beveik nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkės ir nešvarumai. Nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga. Priartinimo ir fokusavimo žiedai valdomi labai tiksliai.

  Fotografavimo parametrus galite valdyti tiesiog objektyve. Valdymo žiedas gali būti naudojamas begarsiam diafragmos valdymui arba ekspozicijos kompensavimui.  Nuo AF fiksavimo iki matavimo, serijų ir kt. Objektyvo Fn mygtukui galite priskirti net 21 skirtingą funkciją. OLED informaciniame ekrane galite greitai peržiūrėti informaciją apie diafragmą, fokusavimo atstumą, tikslų židinio nuotolį ir ryškumo gylį tiesiog objektyve.