Prekių katalogas

Nikon Z50

 • Nikon Z50

  745 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3.2" (8cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • 20.9MP DX-Format CMOS sensorius ir EXPEED 6 procesorius.

  Užfiksuokite sustoti priverčiantį pasaulio grožį, pasitelkę fotoaparatą, kurį malonu laikyti rankose. Didelės raiškos ir spartaus procesoriaus derinys suteikia įvairiapusį didelį jautrumą, išskirtinę vaizdo kokybę ir greitą bendrą veikimą. Dėl plačios Nikon Z jungties, mDX formato jutiklis įleidžia daugiau šviesos visame kadre. O kai įleidžiama daugiau šviesos, užfiksuojama daugiau detalių. Nesvarbu, ar fotografuojate dieną, ar naktį, spalvos nuotraukose ir filmuose yra ryškesnės. Gylis yra didesnis. O ryškumas – neįtikėtinas. Jautrumas, ISO gali būti pasirenkamas nuo 100 iki 51200 ir išplečiamas iki 204800, kad galėtumėte užfiksuoti momentą net ekstremaliai prasto apšvietimo sąlygomis.

  Kokybiški filmai.

  Naudojant Nikon Z50 paprasta įrašyti kokybiškus filmus. UHD 4K, 30K/S sparta arba sulėtintą Full HD, 120k/s. Vaizdas neapkarpomas, todėl galite išnaudoti visą didelį fotoaparato DX formato jutiklį. Be to, galite filmuodami fiksuoti nuotraukas ir kurti dramatiškas 4K laiko intervalo sekas. Vaizdo įrašus galima įrašyt į atminties kortelę arba į išorinę laikmeną, prijungtą HDMI jungtimi. Taip pat yra 3.5mm audio juntgtis, leidžianti prijungti išorinius mikrofonus arba naudoti belaides garso įrašymo sistemas.

  Atitinkantis jūsų užmojus.

  Nuotraukoms fiksuoti ir vaizdo įrašams kurti fotoaparate yra 20 kūrybinių efektų. Jjūs galite visus juos pritaikyti savo reikmėms. Paprasčiausiai sureguliuokite intensyvumą peržiūrėdami efektą ir džiaukitės unikaliais rezultatais. 

  Dideliame didelės skyros LCD ekrane naudojami išmaniojo telefono stiliaus valdikliai, jį galite pakreipti aukštyn ir žemyn. Nesvarbu, ar įrašinėtumėte vaizdo įrašą, ar fotografuotumėte autoportretus, galite tai daryti iš reikiamo kampo. Kai paimsite fotoaparatą į rankas ir pradėsite fotografuoti, nebenorėsite jo paleisti. Dėl apgalvotai išdėstytų mygtukų ir jutiklinio ekrano valdiklių, fotoaparatą labai patogu valdyti. Aiškią ir paprastą DSLR stiliaus meniu sistemą lengva perprasti. Jei tai pirmasis jūsų Nikon gaminys arba pirmasis Nikon neveidrodinis fotoaparatas, išmokti juo naudotis nebus sudėtinga. 

 • Alternatyvios prekės

  978  - 1359 
  Fujifilm X-T30

  Mažasis GALIŪNAS

  810  - 1098