Nikon Z6 + 24mėn ES garantija

 • 167900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Pažįstamos ir patikimos Nikon sąvybės naujame lygyje.

  Naujasis sisteminis Z6 yra mažesnis ir lengvesnis negu veidrodinis D750 modelis, tačiau savo dizaine išsaugojo patogų, klasikinį Nikon grip'ą. Korpusas ir užrakto mechanizmas pagaminti iš magnio lydinio ir kitų metalų, kurie panaudoti konstruojant D850 ir D5. Naujasis Z6 neabejotinai pasižymi pirmtakų tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kūnelis subalansuotas taip, jog būtų patogus naudoti su naujaisiais Z jungties ir su F jungties objektyvais (net teleobjektyvais!) sujungtais per FTZ adapterį. Mygtukai ir kontroliniai ratukai išdėstyti lengvai pasiekiamose vietose. pvz., AF-On mygtukas toje pačioje vietoje kaip veidrodiniame D850 modelyje. Fotoaparatas taip pat yra apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Tad, šio fotoaparato nereikia saugoti it brangenybės - jis pasiruošęs juodam darbui.

  Nikon Z jungtis.

  Naujoji Nikon jungtis, sukurta derinant didelį diametrą su nedideliu sriegiu. Šitaip sukurtas Nikon lyderis savo klasėje išlaikantis kompaktišką korpusą. Z jungties skersmuo net 17% didesnis už F jungtį, todėl gali palaikyti pažangesnę optiką, kuri gali turėti net f/0.95 diafragmą. Kad fotoaparatas "neišsipūstų", jungtis sutaupo apie 65% savo gylio, dėl to išlaikymas kompaktiškas dizainas. Didesnė jungtis taip pat reiškia ir greitesnį komunikavimą tarp korpuso ir objektyvų.

  24.5 mln. taškų, pilno BSI CMOS jutiklis su EXPEED 6 procesoriumi.

  Jutiklis sukurtas universaliai fotografijai ir filmavimui - puikiai susitvarko esant prastam apšvietimui, fotografavimu ilgomis serijomis, laiko intervalų įrašymui. Galinio apšvietimo sensorius siūlo pastebimai gražesnį vaizdą, ypač fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis su dideliu ISO. Taip pat padeda užtikrinti ir pačio žemiausio jautrumo veikimą. Expeed 6 procesorius padeda išvystyti 12 kadrų per sekundę greitį RAW formatu.

  3.6M-DOT QUAD VGA vaizdo ieškiklis.

  Ultra aukštos rezuliucijos QUAD VGA vaizdo ieškiklis suderintas su geriausia Nikon optika, kurioje įmontuoti asferiniai ir fluoru dengti lęšiai - matomi vaizdai visada ryškūs, aiškūs, aštrūs. Užtikrintas minimaliausias vaizdo atsilikimas, 100% vaizdo padengimas nuo krašto iki krašto.
  Visa fotografui svarbi informacija ieškiklyje rodoma naujajame meniu, kuriame galima greitai koreguoti nustatymus neatitraukus akių. Taip pat realiu laiku peržiūrėti ekspoziciją ir baltos spalvos balansą, vaizdo stabilizavimą, keisti fokusavimo režimus. Net galima peržiūrėti ką tik nufotografuotą nuotrauką ar vaizdo įrašą.

  HD raiškos atlenkiamas ekranėlis.

  3.2 colių ir 2.1 mln. vaizdo taškų turintis lietimui jautrus ekranėlis perteikia ryškius vaizdus. Kadangi veikia taip pat sparčiai bei sklandžiai kaip išmaniojo ekranas, greitai galima koreguoti nustatymus, peržiūrėti fotografijas. Priklausomai nuo pasirinkto nustatymo, vienu ekrano lietimu fokusuoja, fotografuoja ar artina vaizdą. Z6 fotoaparato ekranas atlenkiamas - galima patogiai fotografuoti įvairiais aukštais bei žemais rakursais.

  273 autofokuso taškų.

  Fazės aptikimo taškai apima net 90% kadro ploto tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tai užtikrina greitą ir tikslų autofokusavimą fotografuojant ir filmuojant vaizdo įrašus. Hibridinis autofokusavimas galimas vaizdo įraše, kuris perjungiamas automatiškai tarp fazės ir kontrasto aptikimo sistemų. Šitaip užtikrinamas sklandus, tolygų fokusavimas viso darbo metu.

  4K UHD.

  Su BSI sensoriumi ir Expeed 6 procesoriumi Z6 gali ir privalo būt išnaudojamas dar aukštesniems kūribiniams tikslams. Pvz., kaip filmavimas 4K formatu. Fotoaparatas palaiko UHD 4K (3840 x 2160) ir leidžia rinktis: pilno kadro arba DX formato plotą naudojant 30, 24 ar 20 kadrų per sekundę greičius. Full HD 1080p įrašymas leidžia pasirinkti ir sulėtinimo (angl. slowmotion) režimą iki 120 k/sek. Vaizdo įrašai gali būti išsaugomi tiesiai į kortelę arba perkeliami naudojasntis HDMI jungtį.
  Įtrauktas N-Log gamos palaikymas, leidžiantis maksimizuoti dinaminį diapazoną. Vaizdo įrašas 10 bitų greičiu siunčiamas per HDMI jungtį, o elektroninis vaizdo stabilizavimas padeda išlaikyti vaizdo kokybę laikant fotoaparatą rankose. Focus Peaking funkcija gali būti naudojama rankiniam fokusavimui. Zebra stripes nustatymas leidžia pastebėti netinkamas zonas kadre. Garso įrašas galimas per vidinį arba prijungus išorinį mikrofoną (per standartinę 3.5mm jungtį). 

 • Alternatyvios prekės

  Canon EOS R
  189000 - 299500
  Sony A7 Mark III
  189500 - 205900