Olympus AS-5000

 • Kraunamos nuotraukos
 • Sujungus DS-5000 su AS-5000 perrašymo komplektu, jį galima kokybiškai naudoti bet kokio dydžio versle. Tokiu būdu diktavimas tampa visiškai į biuro darbą integruota dalimi, o perėjimas nuo balso iki teksto yra kur kas lengvesnis. AS-5000 perrašymo komplekte yra kojinis jungiklis ir ausinės, užtikrinančios perrašinėtojui ergonomišką darbą.
  Be to, proceso efektyvumą gerina naujasis „DSS Player Pro Transcription Software Module“, susietas su AS-5000 perrašymo komplektu. Tokiu būdu galėsite ne tik ypač saugiai tvarkyti rinkmenas, bet ir perduoti keletą rinkmenų vienu metu, atsižvelgdami į individualius reikalavimus. Suteikiamas „Full Citrix“ ir „Terminal Service“ palaikymas, taip pat šis komplektas suderinamas su POP3, SMTP, „IMAP Microsoft Outlook“, „Novell GroupWise“, „Lotus Notes“ ir „Extended MAPI “ el. pašto aplinkomis. Be to, yra naudojamas ir SSL palaikymas elektroniniam paštui bei ftp.
  Diktofonas DS-5000 ir perrašymo rinkinys AS-5000 kartu su atitinkama „DSS Player Pro“ programine įranga – pilna skaitmeninė diktavimo ir perrašymo sistema, skirta bet kokio dydžio ir rūšies verslui. Šios sistemos pasirodys prekyboje nuo 2008 m. kovo mėnesio. Jomis prekiaus tik įgalioti „Olympus Pro Line“ atstovai
  Savybės

  • Kojinis jungiklis su trimis mygtukais.
  • Ausinės dėvimos po smakru (stereo)
  • DSS Player Pro (programinė įranga) - transkribavimo modulis