Prekių katalogas

Olympus OM-D M5 Mark III

 • Olympus OM-D M5 Mark III

  119900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kompaktiškas. Lengvas. Patobulintas.

  Kone dvigubai mažesnis ir lengvesnis nei konkurentų siūlomos sistemos. E-M5 Mark III - vienas kompaktiškiausių ir lengviausių savo klasės fotoaparatų, kurį galima lengvai vežtis į bet kokią kelionę, net jei naudojate su didesnio skersmens standartiniu artinančiu objektyvu. Fotoaparatas gali pasigirti 20.4 megapikselių Live MOS jutiklio ir greitaeigio TruePic VIII vaizdo procesoriaus (žinomo iš flagmano OM-D E-M1 Mark II) deriniu Taip pat naujame, kompaktiškame, korpuse įmontuota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema. E-M5 Mark III drauge su aukštos raiškos M.Zuiko objektyvais, gali užfiksuoti vaizdus su minimaliu triukšmu net esant aukštiems ISO parametrams, ir suteikia puikią vaizdo kokybę su minimaliais iškraipymais iki pat kadro kraštų. Fotoaparato korpusas yra apsaugotas nuo dulkių, purslų ir šalčio, todėl vartotojai gali sutelkti dėmesį į savo fotografavimo rezultatus, nesijaudindami dėl oro sąlygų 

  Universalios ir unikalios fotografavimo funkcijos.

  Live Composite - fotografuojant vaizdas persidengia keliais kadrais, įrašytais tuo pačiu užrakto greičiu, ir sujungia tik tas sekcijas, kurios yra šviesesnės. Šitaip užfiksuojami šviesos takai. Ši savybė padeda užkirsti kelią fenomenui, kuris gana dažnas, fotografuojant ilga ekspozicija ir kai kurios kadro vietos tampa per šviesios. Naudodami tiesioginį vaizdą vartotojai gali patikrinti šviesos takus realiuoju laiku.

  Pro Capture - režimas leidžia nufotografuoti sunkiai fotografuojamas scenas, tokias kaip skrendantis paukštis. Pro Capture pradeda fotografuoti tuo metu, kai užrakto atleidimo mygtukas yra paspaustas iki pusės, naudojant buferį, kurį galima nustatyti taip, kad būtų užfiksuota iki 14 pilnos raiškos kadrų. Kai mygtukas paspaudžiamas iki galo, kadrus galima pasirinkti atgaline data, taip pat ir tuos kurie buvo pradėti įrašyti nuspaudus užrakto mygtuką iki galo.

  Focus Bracketing -  trikojo aukštos raiškos kadro režimas perkelia vaizdo jutiklį 0.5 taško intervalais, užfiksuodamas 8 nuoseklius kadrus, kurie vėliau sujungiami į vieną 50 mln. ekvivalento didelės skiriamosios gebos nuotrauką. Ši savybė puikiai tinka fotografuojant kraštovaizdį, gaminius studijoje ir kitose situacijose, kur reikia aukštos raiškos vaizdų. 

  High Res Shot - gali užfiksuoti iki 999 kadrų, vienu užrakto paspaudimu, šiek tiek keičiant fokusavimo padėtį tarp kiekvieno kadro. Židinio poslinkių kiekį galima pasirinkti iš 10 lygių, o įrašytus vaizdus galima sujungti į vieną vaizdą, naudojant Olympus Workspace vaizdo redagavimo programinę įrangą. Galima sukurti vieną vaizdą su lauko gyliu, kurio neįmanoma gauti tiesiog uždarant diafragmą. Fokuso sujungimo (stacking) funkcija automatiškai sujungia vaizdus pačiame E-M5 Mark III fotoaparate. Aštuonios nuotraukos su skirtingomis fokusavimo pozicijomis yra sujungiamos fotoaparate, gaunama nuotrauka su didesnio gylio vaizdu, kuris yra sufokusuotas nuo priekinio plano iki fono.

  Cinema 4K. Sukurta videografijai.

  E-M5 Mark III yra idealus autentiškam filmų kūrimui dėl suderinamumo su 4K (3840 x 2160) ir C4K (4096 x 2160) formatais. 30 k/s, 25 k/s arba 24 k/s dažnis naudojant 4K, arba 24 k/s greitis, naudojant C4K, ir maks. 237 Mbps sparta, galite įrašyti 4K skaitmeninio kino standarte.

  Vaizdo stabilizavimas (IS) filmuojant yra labai svarbus. Ypač kai filmuojama laisvu stiliumi. Galų gale, kai judate su fotoaparatu, judantys vaizdai atrodo dar aiškesni ir ryškesni, naudojant IS sistemą, kuri kompensuoja nepageidaujamą fotoaparato virpėjimą. E-M5 Mark III siūlo šią kompensaciją visomis penkiomis ašimis. Derinant 5 ašių vaizdo stabilizavimą su elektroniniu stabilizavimu, galima įrašyti stabilų vaizdo įrašą su minimaliu fotoaparato drebėjimu. Norintiems pagerinti vaizdo įrašų garso kokybę, mikrofono 3.5mm jungtis įtaisyta korpuso šone. Pasirinkę kokybišką kryptinį mkrfotoną ar belaidę garso įrašymo sistemą.

   

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000 - 109800
  97800 - 135900