Prekių katalogas

Olympus LS-P4

 • Kraunamos nuotraukos

  Olympus LS-P4

  199 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Aiškus, dinamiškas kino garsas ir muzika.

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Atminties tipas
  Vidinė: 8GB, Galima išorinė: microSD/SDHC (iki 32GB)
  Įrašymo formatai
  FLAC, PCM (.WAV), MP3
  Baterijos tipas
  1x AAA
  Išorės dydis
  108.9x39.6x14.4mm
  Svoris
  75g (su baterija)
 • Tobulas kompanjonas.

  LS-P4 - lengvas ir kompaktiškas prietaisas. Tai funkcionalus, aukštos garso raiškos įrašymo įrenginys ir muzikos grotuvas viename. Jis sujungia aukštą garso kokybę bei itin palengvina naudojimą bei apdorojimą. LS-P4 diktofoną galima naudot kaip Hi-Res muzikos grotuvą FLAC formato failams arba muzikai WAV ir MP3 formatuose. Dėka ekvalaizerio USER režime, atkūrimo parinkčių pritaikymas yra lengvas. Netgi galima mėgautis melodijomis, atsisiųstomis iš aukštos raiškos muzikos platinimo tinklalapių. Juk aiškus, dinamiškas kino garsas ir muzika tinka kiekvienam.
  LS-P4 - vienas iš pirmųjų PCM įrašymo įrenginių, turinčių įmontuotą fade in/fade out funkciją. Jis palaipsniui didina garsą nuo pirmosios garso šaltinio sekundės ir sumažina garsumą iki paskutinės sekundės, pašalinant nenatūralius mygtukų paspaudimo triukšmus.

  Neįtikėtinai kompaktiškas.

  LS-P4 net 60% mažesnis nei žymusis Olympus LS-14, ir 45% lengvesnis nei populiariausi išmanieji telefonai rinkoje. Todėl šį diktofoną patogu pasiimt su savimi visur. Prijungus LS-P4 ir naudojant kartu su fotoaparatu, užfiksuojami garsai visada bus Hi-Res kokybės.

 • Alternatyvios prekės