Prekių katalogas

Olympus OM-D E-M1 Mark III

 • Olympus OM-D E-M1 Mark III

  179900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • JOKIŲ RIBŲ. IŠSILAISVINKITE!

  E-M1 Mark III turi viską, ko reikia norint fiksuoti stulbinančias nuotraukas ir vaizdo įrašus tiesiog “iš rankos”. Kompaktiškas, lengvas dizainas, pripildytas aukščiausio lygio funkcijomis. Intuityvi „Multi Selector“ vairasvirtė, 121 kryžminio taško tipo autofokusas, pažangus ir spartus TruePic IX procesorius, 20 mln. vaizdo taškų Live MOS jutiklis. Taip pat patikimiausias atsparumas oro sąlygoms, ištobulintas veido / akių aptikimo AF, integruotas ND filtras (nuo 1 iki 5 EV). Nėra jokių ribų, stabdančių jūsų fotografiją. Aukštos raiškos vaizdo kokybė bet kuriuo metu ir bet kokiomis sąlygomis padaro E-M1 Mark III geriausiu ir mobiliausiu įrankiu, užtikrinančiu kvapą gniaužiančius rezultatus.

  Mobilumas sukurtas profesionalams.

  Olympus OM-D sistemos lengvumas užtikrina, kad patirsite mažiau įtampos bei nuovargio. Kur benuvestų kelionės ir nuotykiai, mėgausitės šios sistemos lengvumu ir visiškai susikaupsite fotografavimui. Fotoaparatas ir objektyvai tilps mažoje ar vidutinio dydžio foto kuprinėje; atitiks rankinio bagažo reikalavimus.  

  Korpuse įmontuotas geriausias rinkoje 5 ašių vaizdo stabilizavimas su giroskopo jutikliu. Tai padaro šį modelį kone idealiu įrankiu fotografuoti ar filmuoti iš rankos, be jokių trikojų, monopod'ų ir kitų stabilizavimo įrankių. Taip pat efektyviai sistema veikia ir fotografuojant naktinius peizažus su maža ISO reikšme bei ilgu išlaikymu. Iš rankos galima fotografuoti išlaikymu iki 4 sekundžių. Passiekiamas net iki 7 EV žingsnių kompensavimas.

   

 • Alternatyvios prekės

  143900 - 169900
  119900 - 189900
  109900 - 144900