Olympus OM-D E-M10 mark III

 • 49900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Atraskite ryškių nuotraukų ir puikių ranka filmuotų video grožį.

  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Prieinami geriausi kampai.

  Nesivarginkite, jog padarytumėte vienintelę puikią nuotrauką. Su E-M10 Mark III lengvai nufotografuosite ar nufilmuosite iš bet kurio sudėtingo kampo. Fotografuokite iškėlę fotoaparatą virš minios ar nuleidę prie pat žemės - visada matysite fiksuojamą vaizdą dėka atlenkiamo, ryškaus LCD ekrano. O kad greitai sufokusuotumėte ir užfiksuotumėte momentą, pakaks spustelti norimą vietą tame pačiame lietimui jautriame ekrane.

  Tinkamas apšvietimas.

  Šis fotoaparatas visada pasiruošęs keliauti kartu su jumis. Įmontuota blykstė suteiks papildomos šviesos esant silpnam apšvietimui ir fotografuojant tamsiomis sąlygomis. Tiesiog spustelėkite jungiklį ir blykstė automatiškai iššoks. Taip pat fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis, išsaugoti ryškias nuotraukas padės viduje įmontuota, itin efektyvi 5 ašių stabilizavimo sistema. 

  Pasidalinkite su pasauliu nedelsdami.

  Koreguoti ir pasidalinti užfiksuotimis fotografijomis su artimaisiais, draugais bei visu pasauliu padės fotoaparate įmontuotas Wifi ryšys. Jums tereikia parsisiųsti nemokamą Ol.Share programėlę į savo išmanųjį telefoną ir susieti abu įrenginius tarpusavyje. Tuomet, nebereikės laukt, kol sugrįšite namo ir persikelsite viską į kompiuterį. Padarytas fotografijas matysite išmaniajame. Jas galėsite atsirinkti, persikelti į telefoną, pakoreguoti, o paskui dėt tiesiai į pamėgtus soc.tinklus.
  Ir tai dar ne viskas! Programėlė leidžia valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu iki 10 metrų atstumu. Savo išmaniajame matysite fotografuojamą vaizdą, galėsite keisti pagrindinius nustatymus: diafragmą, užraktą, ISO. Be to, programėlė automatiškai atpažįsta susietą fotoaparatą ir pateikia naudojimosi patarimus. Naudinga fotografijos pradininkams.

   

 • Alternatyvios prekės