Olympus OM-D E-M5 Mark II

 • 63000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Efektyvi 5 ašių stabilizacija.

  Pašalinamas fotoaparato sujudėjimas visose penkiose judėjimo plokštumose, suteikdama 5 EV žingsnių ekvivalento užrakto greičio kompensavimą. Be to, stabilizatorius įmontuotas į fotoaparato korpusą, todėl jis veikia su bet kokiu objektyvu. Net prasto apšvietimo sąlygomis ar fotografuojant su tele objektyvu, kai rankų drebėjimas itin pastebimas, 5 ašių stabilizavimo sistema užtikrina kokybiškus ir aštrius vaizdus, be jokio išsiliejimo. Tai pasakytina apie foto ir video vaizdus, kurių kokybė lenkia didesnius ir sunkesnius D-SLR konkurentus.

  Ryškūs Full HD video.

  Dėl pažangios stabilizavimo sistemos, nelieka poreikio išoriniams sunkiems stabilizatoriams. Tai suteikia jauniesiems filmų kūrėjams žalią šviesą, sukuriant kino kokybės vaizdo medžiagą. Be OM-D Movie režimo, fotoaparatas gali perteikti duomenis aukštu, iki 77 Mb/s srautu, ir siūlo platų 1080p formatų pasirinkimą. Kadrų dažnis gali būti - 60p, 50p, 30p, 25p arba klasikinis 24p. Fokusuoti filmavimo metu paprasta ir patogu, naudojant 3 colių, lietimui jautrų, atlenkiamą LCD ekraną.

  40 megapikselių kadrai.

  Kitas Olympus itin tikslios 5 ašių stabilizavimo sistemos privalumas - galimybė užfiksuoti itin didelės skiriamosios gebos vaizdus, kurie vis dar viršijastandartinį 16 megapikselių Live MOS jutiklio pajėgumą. Jutikliui judant 0.5 pikselių žingsnių tarp kiekvieno kadro ir sujungiant aštuonis atskirus pozicijos kadrus į vieną, E-M5 Mark II pristato 40 megapikselių vaizdą su kvapą gniaužiančiu detalumo lygiu ir ryškumu. Kitas esminis šio įspūdingo vizualinio spektaklio komponentas yra apdorojimo procesorius. Mark II dabar naudoja tą patį TruePic VII procesorių kaip ir serijos flagmanas OM-D E-M1.

  Įspūdingi efektai ir funkcijos.

  Nors nepaprastai mažas ir lengvai valdomas, E-M5 Mark II turi aibę įvairių funkcijų ir režimų. Live Composite režimas sujungia kelis vaizdus fotoaparate, idealiai tinka ilgo išlaikymo kadrams, kurie imituoja ryškių objektų judėjimą, pavyzdžiui, žvaigždės, fejerverkų ar mobiliosios šviesos tapybos prietaisų. Arba galite fotografuoti sprogstama 10k/s seka ir pasinaudoti 1/16000s užrakto greičiu. Fotoaparate esanti perpektyvos korekcija, leis ištiesinti pastatų vertikales, nenaudojant Tilt-shift tipo objektyvų ar programinio apdorojimo. Su meninių filtrų pagalba galima pridėti įvairių specialiųjų efektų, o įmontuotas belaidis duomenų perdavimas reiškia, kad galite nuotoliniu būdu kontroliuoti fotoaparatą iš išmaniojo telefono ir dalintis vaizdais socialiniuose tinklapiuose. Visa tai naudojantis Olympus OI.Share programėle. Ir tai yra tik keletas iš ilgo sąrašo patobulinimų, kurie padaro E-M5 vienu iš labiausiai universalių ir ergonomiškų fotoaparatų savo kamerų kategorijoje.

 • Alternatyvios prekės

  Sony A6400
  92500 - 99500
  Olympus OM-D E-M1 mark II
  149000 - 259900
  Olympus OM-D E-M10 mark III

  Atraskite ryškių nuotraukų ir puikių ranka filmuotų video grožį.

  49900 - 109900
  Fujifilm X-T30

  Mažasis GALIŪNAS

  78900 - 109900