Olympus OM-D E-M5 Mark II

 • 79900
  119900 Sutaupykite 40000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Naujasis Olympus OM-D E-M5 Mark II iš apdovanojimų pelniusio fotoaparato virsta į galingą įrankį kūrybingiems fotografams ir videografams. Tai profesionalios išvaizdos ir aukščiausios klasės įranga. Pirmos kartos E-M5, davė ambicingiems fotografams galimybę suderinti D-SLR lygio vaizdo kokybę ir lengvumą - be trikojo ar kitų nereikalingų priedų. Raktas į tai buvo lengvas, kompaktiškas dizainas ir unikali 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema. Olympus patobulino šią sistemą E-M5 Mark II, kuris dabar gali pasigirti pažangiausiu pasaulyje stabilizavimu. Kameros sujudinimo kompensavimas prilygsta 5 EV žingsniams, o tai reiškia, kad dabar reikia labai mažai šviesos puikiai vaizdo kokybei. Visa tai atspariame aplinkos sąlygoms OM-D korpuse. Dėka nepralenkiamo vaizdo stabilizavimo ir kompaktiško dizaino, dabar tapo įmanoma filmuoti net ir reikliausiems režisieriams įtinkančius vaizdo siužetus be papildomos, griozdiškos įrangos, nepriklausomai nuo prasto apšvietimo. Naujasis OM-D Movie režimas siūlo keletos kadrų dažnio funkciją, "Full HD" vaizdo srautą iki 77 Mbps, o papildoma, patogi valdymo kontrolė perkelia video istorijų pasakojimą į naują lygmenį. Vartomas LCD ekranas ir didelis elektroninis vaizdo ieškiklis fotografui suteikia krištolo skaidrumo vaizdą fotografuojant bet kokiomis sąlygomis. Pasirinkdami daugiau nei iš 40 ZUIKO objektyvų pasieksite išties puikių rezultatų. Taip pat pristatomas ir įspūdingas 40 megapikselių, aukštos raiškos režimas kombinuojant kelis kadrus.

  Jokio neryškumo

  Kai jūs laikote E-M5 Mark II rankoje, magnio lydinio korpusas veikia raminamai, tvirtas ir stabilus, netgi būdamas santykinai lengvas, jei lygintume su D-SLR fotoaparatu (fotoaparato svoris tik 417g). Tiesą sakant, Mark II turi teisę teigti, kad yra stabiliausias fotoaparatas pasaulyje - nes turi pažangiausią pasaulyje * 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistemą. Nauja, šios neeilinės Olympus technologijos versija pašalina fotoaparato sujudėjimą visose penkiose judėjimo plokštumose, suteikdama 5 EV žingsnių ekvivalento užrakto greičio kompensavimą*. Be to, stabilizatorius įmontuotas į fotoaparato korpusą, todėl jis veikia su bet kokiu objektyvu. Net prasto apšvietimo sąlygomis ar fotografuojant su tele objektyvu, kai rankų drebėjimas itin pastebimas, 5-ašių stabilizavimo sistema užtikrina kokybiškus ir aštrius vaizdus, be jokio išsiliejimo. Tai pasakytina apie foto ir video vaizdus, kurių kokybė lenkia didesnius ir sunkesnius D-SLR konkurentus.
  Idealus dydis

  Kitas Olympus 5 ašių stabilizavimo privalumas – keliaukite lengvai. Vienas iš Mikro Keturių Trečiųjų sistemos pranašumų yra sumažintas bendras fotoaparato dydis ir svoris, ypač lyginant su plastiku padengtais dauguma įprastinių D-SLR. E-M5 toli priekyje lenkia savo konkurentus, nes jūs galite užfiksuoti aštrias nuotraukas ir vaizdo įrašus be sunkių trikojų ar stabilizatorių naudojimo. Visa E- M5 sistema sukurta minimalaus dydžio ir svorio, ir maksimalus mobilumo. Atsparus dulkėms, purslams, ir šalčiui – hermetiškas magnio korpusas, Olympus inžinierių sukurtas dirbti tokiose situacijose, kur nekrentanti į akis įranga yra būtina, pavyzdžiui, laukinės gamtos fotografijoje.

  Pribloškiantis video

  Dėl pažangios stabilizavimo sistemos,naudojamos E-M5 Mark II, nebėra poreikio išoriniams sunkiems stabilizatoriams, kas suteikia jauniesiems filmų kūrėjams žalią šviesą, sukuriant kino kokybės vaizdo medžiagą. Be OM-D Movie režimo, fotoaparatas gali perteikti video duomenis aukštu, iki 77 Mbps srautu, ir siūlo platų 1080 "Full HD” formatų pasirinkimą : kadrų dažnis gali būti - 60p, 50p, 30p, 25p arba klasikinis 24p, priklausomai nuo to ko pageidauja kino kūrėjai. Fokusuoti filmavimo metu paprasta ir patogu, naudojant 3 colių, lietimui jautrų, atlenkiamą LCD ekraną.

  Ryškus vaizdas

  Kai jūs fotografuojate iš nepatogios pozicijos, jums padės atlenkiamasis, 1.040.000 taškų ekranas, kuris gali būti pasuktas ir pakreiptas taip, kad būtų užtikrintas ryškus ir aiškus vaizdas bet kokioje situacijoje. Taip pat naudingas yra didelis, šviesus, 2.360.000 taškų elektroninis vaizdo ieškiklis, kuris automatiškai įsijungia, kai pridedate akį. Visuomet matysite pagrindinius nustatymus ir būsimą kadra, dar prieš paspaudžiant užraktą.

  40 megapikselių kadrai

  Kitas Olympus itin tikslios 5 ašių stabilizavimo sistemos privalumas yra galimybė užfiksuoti itin didelės skiriamosios gebos vaizdus, kurie vis dar viršija normal 16-megapikselių Live MOS jutiklio pajėgumą. Jutikliui judant 0,5 pikselių žingsnių tarp kiekvieno kadro ir sujungiant aštuonis atskirus pozicijos kadrus į vieną, E-M5 Mark II pristato 40-megapikselių vaizdą su kvapą gniaužiančiu detalumo lygiu ir ryškumu. Kitas esminis šio įspūdingo vizualinio spektaklio komponentas yra apdorojimo procesorius. Mark II dabar naudoja tą patį TruePic VII procesorių kaip ir serijos flagmanas OM-D E-M1.

  Ergonomiškas išdėstymas

  Naujasis OM-D E-M5 Mark II įrodo, kad Olympus suprato, tai, ko kai kurie fotoaparatų gamintojai šiame segmente neįvertina - dauguma fotografijos entuziastų pirmaujančias pasaulyje technologijas panaudos tik tuomet, jei jos ateis su protingai išdėstytais valdikliais, taip prieiga prie plačių galimybių tampa paprastesnė. Tai reiškia, kad reikia atkreipti dėmesį į dizaino detales, dideles ir mažas. Pavyzdžiui, Fn mygtukai ant naujausio OM-D viršaus ir funkciniai ratukai išsikiša šiek tiek daugiau nei įprasta, todėl dabar naudoti juos yra dar lengviau, galite veikti instinktyviai ir greitai. Kitas OM-D pranašumas – greitas autofokusas. 81 taškų zonos, efektyvus net ir mažo apšvietimo sąlygomis.

  Įspūdingi efektai ir funkcijos

  Nors nepaprastai mažas ir lengvai valdomas, E-M5 Mark II turi aibę įvairių funkcijų ir režimų, kurie leis atrišti nuo pavadėlio jūsų kūrybiškumą. Live Composite režimas sujungia kelis vaizdus fotoaparate, idealiai tinka ilgo išlaikymo kadrams, kurie imituoja ryškių objektų judėjimą, pavyzdžiui, žvaigždės, fejerverkų ar mobiliosios šviesos tapybos prietaisų. Arba galite fotografuoti sprogstama 10kps seka ir pasinaudoti 1/16000 užrakto greičiu. Fotoaparate esanti perpektyvos korekcija, leis jums ištiesinti pastatų vertikales, nenaudojant Tilt-shift tipo objektyvų ar programinio apdorojimo. Su meninių filtrų pagalba galite pridėti įvairių specialiųjų efektų, o įmontuotas belaidis duomenų perdavimas reiškia, kad galite nuotoliniu būdu kontroliuoti Mark II iš išmaniojo telefono ir dalintis vaizdais socialiniuose tinklapiuose. Visa tai naudojantis Olympus OI.Share programėle. Ir tai yra tik keletas iš ilgo sąrašo patobulinimų, kurie padaro E-M5 vienu iš labiausiai universalių ir ergonomiškų fotoaparatų savo kamerų kategorijoje.

  Didelis objektyvų pasirinkimas

  Didžiulis papildomų objektyvų pasirinkimas yra tarsi dar vienas kvietimas eksperimentuoti. Nesvarbu koks jūsų fotografavimo lygis ar patirtis - OM-D savininkai investuoją į objektyvų rinkinį kaip į ilgalaikį tikslą. Naujasis modelis yra suderinamas su plataus diapazono daugiau nei 40 Mikro Keturių Trečiųjų objektyvais, taip pat įvairiais kitais priedais.

 • Alternatyvios prekės

  Sony A6000
  49500
  Olympus OM-D E-M10 mark III

  Atraskite ryškių nuotraukų ir puikių ranka filmuotų video grožį.

  49900 - 109900
  Olympus OM-D E-M1 mark II

  +DOVANA: Rode VideoMic Pro Rycote.

  149900 - 259900