Prekių katalogas

Olympus OM-D Macro Kit

 • Olympus OM-D Macro Kit

  161000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Tobulas rinkinys makro fotografijai.

  Tinka produktų ir makro - vabzdžių, juvelyrikos, odontologijos ir kt. sričių fotografijai, kur svarbu fiksuojamų spalvų tiklumas, didelio detalumo ir ryškumo kadrai. Rinkinį sudaro Olympus OM-D fotoaparatas, M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro objektyvas ir STF‑8 dviguba makro blykstė.

  Objektyvas M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro. Fotografijos iš arti bus aštrios it skustuvas ir tuo pat metu su puikiu, gražiai sulieto fono, bokeh efektu. Objektyvas turi specialų fokuso jungiklį, kuriuo lengvai galima perjungti fokusavimo atstumą (0.19–0.4m, 0.19m–begalybė ar 0.4m–begalybė) paliekant didinimo santykį 1:1. Prie viso to – ekranas rodys tikrąjį fokusavimo atstumą dar didesnei jūsų nuotraukos kontrolei. Atsparus dulkėms bei vandens purslams. 

  STF-8 blykstė. Atspari dulkėms, aptaškymui ir šalčiui (-10°C). Palaiko TTL, M, židinių suliejimo (angl. focus stacking) ir nuoseklaus fokusavimo (angl.focus bracketing) režimai. galima valdyti kiekvienos atskiros ar abiejų galvučių kartu išvesties koeficientą. Kai naudojamos abi blykstės galvutės, vedantysis skaičius yra 8.5, o kai tik vieną – 6.

 • Alternatyvios prekės