Olympus PEN E-PL8

 • Kraunamos nuotraukos
  34900
  43900 Sutaupykite 9000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Atrodo taip pat gražiai kaip ir nuotraukos, kurias jis daro. 

  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Trys akcentai.

  Praėjusių metų Gruodį pristatydamas Mados Aksesuarų linija, Olympus tapo pirmuoju pasaulyje fotoaparatų gamintojų, kuris sukūrė specialią aukštos kokybės fotoaparatų priedų serija stilių vertinančioms moterims. Naujasis E-PL8 fotoaparatas puikiai papildo šią liniją, kuri dar daugiau plėsis ateityje. Elegantiška ir neperkrauta kreivėmis, odos ir metalo apdaila lemia, kad naujasis PEN fotoaparatas yra tarsi mados aksesuaras. Rafinuotas baltos spalvos – jis papildys bet kokios spalvos aprangą, klasikinis juodas su sidabrinėmis detalėmis išsiskiria elegantiška ramybe, na o retro stiliaus ruda lengvai atpalaiduoja, priversdama pamiršti jūsų gerai apgalvotą stilių. Prie kiekvienos spalvos fotoaparato pateikiamas atitinkamos spalvos dirželis, skirtas fotoaparatą nešioti ant peties.

  Nėra nieko svarbiau už stilių.

  Užapvalintas PEN dizainas atrodo įspūdingai iš bet kurio kampo. Priekyje, aukso arba sidabro spalvos įspaudas Olympus PEN primena aukščiausios kokybės odinius aksesuarus, taip pat atkreipiamas dėmesys į minimalistinę suderintos spalvos rankeną. Premium stilius tolia seka fotoaparato viršuje išdėstytais metaliniais valdymo elementais ir laiptuota PEN stiliaus metaline briauna. Rezultatas - fotoaparatas, kurį galite užtikrintai naudoti, ar tiesiog nešioti bet kokia proga. Kompaktiškumas yra viena svarbiausių Keturių Trečiųjų formato savybių. Kaip ir bet kuris PEN, lengvas E-PL8 yra sukurtas pasiimti jį visada su savimi.

  Pristatome „touch selfie“.

  Naujasis PEN paverčia asmenukes išraiškinga meno forma, kuri tampa prieinama visiems. Aukščiausios kokybės optika drauge su pažangiausiomis technologijomis užtikrina maksimalią vaizdo kokybę. Selfie režimas įsijungia automatiškai, kai tik atverčiate žemyn LCD ekraną, tuo pat metu suteikiama vieno lietimo prieiga prie pagrindinių nustatymų. Rezultatas – gražiai apšviestos, aštrios ir ryškios asmenukės, net jei fotografuojate prieš ryškias šviesas nakties metu. Objektyvas automatiškai parenka plataus kampo padėtį, taip pat ekrane atsiranda vieno lietimo parinktys: e-portretas, Meniniai filtrai, Fotografavimas laiko intervalais ir specialus filmavimo režimas. PEN technologijos leidžia sukurti įspūdingas nuotraukas su DSLR fotoaparatams būdingu išlietu fonu, ar nuotaikingomis fisheye perspektyvomis, kokių nepadarysite net ir su geriausiu išmaniuoju telefonu.

  Kurkite filmus paprastai ir lengvai.

  Su PEN tai daryti paprasta. Filmuokite ir redaguokite filmukus tiesiog fotoaparate. Jūs galite įrašyti trumpus siužetus, išsaugoti juos “My Clip“ o tada jungti juos į vieną filmą, pridėti garso takelį ar Meninį filtrą. Pavyzdžiui Old Film efektas prideda grūdėtumo ir subraižymų taip sukurdamas retro stiliaus vaizdą.

  Pasaulis per WiFi.

  Naujasis PEN greitai susiejamas su jūsų išmaniuoju telefonu per Wifi ir naudodami nemokamą OI,Share aplikaciją jūs galite fotografuoti asmenukes visu ūgiu nuotoliniu būdu, fotoaparatą valdydami tiesiog telefonu. Žinoma, perkėlę nuotraukas, jomis galėsite pasidalinti visuose socialiniuose tinkluose.

  Keičiami objektyvai ir kiti priedai.

  Kaip ir kiekvienas PEN, E-PL8 yra visiškai suderinamas su vis augančia aukščiausios kokybės M.ZUIKO objektyvų linija, o taip pat ir nuostabiais PEN Mados Aksesuarais, kurie įtiks visiems skoniams ir stiliams.

  Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą*, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje

 • Alternatyvios prekės

  Nikon Z50

  + 24 mėn. ES garantija!

  93900 - 133900
  Olympus E-M5 Mark III
  119900 - 189900
  Sony A6100
  79900 - 89900
  Olympus OM-D E-M10 mark III

  Atraskite ryškių nuotraukų ir puikių ranka filmuotų video grožį.

  59900 - 109900