Olympus PEN-F

 • Kraunamos nuotraukos
  119900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7,5 cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • PEN dizainas.

  Kaip ir kiekvienas Mikro Keturių Trečiųjų sistemos fotoaparatas, PEN-F sukurtas spontaniškai, kasdieninei gatvės fotografijai, nenaudojant jokių papildomų trikojų, taigi jis yra žymiai kompaktiškesnis ir lengvesnis už didelius ir sunkius DSLR fotoaparatus. Jis taip pat ir žymiai geriau atrodo, paėmus į rankas susidaro įspūdis, kad fotoaparatas kiek ūgtelėjo. Būdamas sąlyginai mažas PEN-F atrodo solidžiai. Rafinuota išorė siunčia aiškią žinią – tai fotoaparatas, skirtas žmonėms, kurie gyvenime renkasi tik pačius geriausius daiktus ir fotografija nėra išimtis. Olympus dizaineriai nuėjo tolimą kūrybinį kelią, padarydami PEN-F potencialia stiliaus ikona, verta originaliosios F serijos. Žemiau klasikinio žemėjančio kontūro preciziškai išgraviruotas kompanijos pavadinimas, metalinis korpusas ir odinė apdaila suteikia malonius pojūčius laikant fotoaparatą.

  Įmontuotas EVF.

  Gatvės fotografija vis labiau populiarėja ir naujasis PEN-F puikiai atitinka šio žanro klasiką: įmontuotas elektroninis vaizdo ieškiklis klasikiniam tolimačio fotografavimo stiliui drauge su fokuso paryškinimu (peaking) ir vaizdo padidinimu 0.62x. Ieškiklis turi didelį, aukštos 2,36 milijono taškų raiškos OLED ekraną, kurio dėka galite matyti ir keisti visus fotoaparato nustatymus realiu laiku, taip pat ir tuos kuriuos galėsite patogiai pasiekti per naująjį kūrybinį ratuką. PEN 5 ašių stabilizacija taip pat užtikrina ir aiškų vaizdą ekrane.

  Naujos kūrybinės galimybės.

  Metalinis ratukas ant PEN-F priekio tai tiltas į naujausias kūrybines galimybes. Olympus pelnytai didžiuojasi dideliu filtrų ir kitų kūrybinių galimybių pasirinkimu, kurį suteikia fotoaparatas. Kūrybinis ratukas suteikia greita “aklą” prieigą prie keturių nustatymų, iš kurių du yra visiškai nauji:
  Monochrominio ir Spalvos profilio kontrolė. Pirmasis leidžia reguliuoti gradavimo kreivę, juostos grūdėtumo efektą, blukimo efektą ir juodai baltos spalvos filtrų efektus su trimis galimais nustatymais. Spalvos profilio kontrolė taip pat turi tris nustatymus ir galimybę reguliuoti gradavimo kreivę, taip pat yra galimybė reguliuoti 12 spalvų intensyvumą 11 skirtingų lygių. Svirtelė esanti fotoaparato galinėje dalyje lengvai perjungia skirtingus režimus..

  Išimtas Low-pass filtras aukštesnei rezoliucijai.

  Vaizdo kokybė – būtent ta sritis, kurioje didieji DSLR fotoaparatai tikisi aplenkti PEN-F, tačiau šis unikalus dizaino kūrinys yra naujausių technologijų įsikūnijimas. Išbandyta ir laiko patikrinta 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema vis dar lieka geriausia pasaulyje*, naujasis 20 megapikselių jutiklis, kuriame nėra antialiasingo filtro įgalina daryti ilgesnės ekspozicijos nuotraukas su žemesniais ISO. Naujas jutiklis suteikia 25% geresnę rezoliuciją, išlaikant žemą triukšmų lygį ir dinaminio diapazono efektyvumą. Rezultatai yra išties įspūdingi, ypač kai kalba eina apie spontanišką gatvės fotografiją be jokių papildomų trikojų, kur lengvas PEN-F yra savo stichijoje.

  Ypatingai greitas atsakas.

  Fotoaparato reagavimo greitis yra itin svarbus dinaminėje fotografijoje, ir dažnai manoma, kad DSLR reaguoja greičiau nei jų Mikro Keturių Trečiųjų sistemos varžovai. PEN-F šį mitą išsklaido – pats trumpiausias laikas nuo užrakto mygtuko paspaudimo iki kadro padarymo klasėje* Autofokusas taip pat ypatingai greitas dėka Eye Detect AF funkcijos ir liečiamo ekrano galimybės pasirenkant fokusavimo tašką.
  PEN-F gatvės fotografijos gerbėjams taip pat siūlo dar keletą pranašumų. Greitasis serijinis fotografavimas iki 10 kps leis lengvai sekti judančius objektus, o vartomas aukštos raiškos LCD pagelbės fotografuojant neįprastose situacijose. Fotografų prašymu Olympus įdiegė AF taškinį ekspozicijos matavimą, tai padeda pasiekti nepriekaištingą ekspoziciją įvairiose fotografavimo situacijose. Dar viena unikali savybė paveldėta iš OM-D serijos – aukštos rezoliucijos režimas padidinantis rezoliuciją iki 50 megapikselių.
  Greitam ir sklandžiam nuotraukų perkėlimui ir dalijimuisi PEN-F įdiegtas Wi-Fi ir nemokama OI.Share 2.6 aplikacija. Kita vartotojui naudinga funkcija – Ultragarsinių bangų filtras, kuris automatiškai nukrato dulkes nuo jutiklio, kiekvieną kartą jums keičiant objektyvą. Išskirtinio stiliaus mylėtojai ras nemažą ypatingų priedų pasirinkimą, o tai pat ir apie 40 Mikro 4/3 objektyvų, tarp kurių ir ypatingai vertinama M.ZUIKO PRO serija.
  Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą**, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje