Olympus Tough TG-870

 • 22200
  26900 Sutaupykite 4700
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  + DOVANA: JJC ST-6O neskęstantis dirželis!

  Gamintojas
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  2/3" (8.8 x 6.6 mm)
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Objektyvo matymo kampas (atitinka 35 mm)
  21mm
  Objektyvo optinis artinimas
  5x
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Atsparus drėgmei, smūgiams, dulkėms
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kietas keliauti visur.

  Olympus Tough TG-870 yra pakankamai kietas keliauti bet kur: atsparus vandeniui iki 15m**, smūgiams iš 2,1m***, gniuždymui iki 100kg**** ir šalčiui iki -10°C****, tapdamas nenuilstančiu jūsų kelionių foto dienoraščiu.
  TG-870 vartotojai gali naudotis Olympus OI.Share ie OI.Track programomis, kurių dėka galima valdyti fotoaparatą per įdiegtą WiFi telefonu, taip pat dalintis nuotraukomis su geografinėmis koordinatėmis socialiniuose tinkluose – ir visa tai be jokio kompiuterio.
  Taip pat fotoaparatas turi plačiausio kampo objektyvą tarp visų atspariųjų fotoaparatų rinkoje (21-105mm*) Dar daugiau – dabar lengviau nei bet kada anksčiau pačiam patekti į nuotrauką, tam padės pritaikytas asmenukėms atverčiamas, 3 colių 920,000 taškų LCD ir priekinis mygtukas. Selfie režime kompensuojami geometriniai iškraipymai net ir fotografuojant plačiu kampu
  Sporto fotografams patiks Sport Burst ir Sport Cam režimai, kurie užfiksuos kiekvieną veiksmo akimirką, o kūrybiniai filtrai leis atsiskleisti jūsų talentui..

  Niekada nepraleisite kadro.

  Fotografuojate lauke, ryškioje saulės šviesoje, kai LCD ekrane beveik nieko nesimato, tai erzina ar ne? Papildoma nauja TG-870 savybė - LCD pašviesinimas – ekranėlis rodo 2,6 karto šviesiau nei įprastai. Įspūdingas plačiakampis 21-105mm 5x optinio artinimo šio fotoaparato objektyvas drauge su 16 megapikselių CMOS jutikliu su galiniu pašvietimu ir galingas TruePic VII procesorius bei iHS technologija, užtikrina puikią nuotraukų kokybę per visą kadrą, net ir fotografuojant dinamiškas scenas prasto apšvietimo sąlygomis. Naujoji AF užrakinimo funkcija suteikia visišką fokusavimo laisvę taip pat ir povandeniniuose režimuose (Kadras, Plačiakampis 1 ir Makro).

  Niekada nepraleisite scenos.

  TG-870 puikus ne tik nuotraukoms bet taip pat ir plačiaekraniams video filmukams. Sport Cam režimas automatiškai nustato 16:9 santykį trims video formatams, įskaitant ir Time Laps filmo režimą. Kai esate pačiame veiksmo epicentre, fotoaparatas gali būti saugiai prikabintas specialaus laikiklio pagalba prie petnešų, o priekinio mygtuko pagalba galėsite bet kada pardėti filmuoti. Kai veiksmas žymiai lėtesnis, jūs galite išnaudoti Time Lapse filmavimą naktinėms scenoms, kai užrakto greitis yra iki 4 sek. Naujasis gyvo komponavimo režimas leis užfiksuoti šviesos pėdsakus, kuriuos galėsite stebėti gyvai LCD, taip palengvindami fotografavimą.

  Meilė asmenukėms – net jei jus fotografuoja draugas.

  Ar kada nors norėjote nusifotografuoti nardydami? 3 colių, 180°atverčiamo LCD pagalbą tai padarysite nesunkiai ir po vandeniu ir virš jo. Specialiai asmenukėms skirtas ir priekinis mygtukas, kuris gali veikti kaip alternatyvinis užrakto mygtukas, kuris leis fotografuoti viena ranka.

 • Alternatyvios prekės

  Olympus TG-6

  Pasirengęs net patiems sudėtingiausiems nuotykiams.

  39900
  DJI Osmo Pocket

  2in1: kamera ir vaizdo stabilizatorius.

  32900