Olympus TG-Tracker

 • Kraunamos nuotraukos
  24900
  34900 Sutaupykite 10000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Tobulas bet kokiam veiksmui.

  Garantija
  24 mėnesiai
 • Tobulas bet kokiam veiksmui, nesvarbu kokios sunkios būtų sąlygos!

  Įveikite kalną, suvaldykite bangą, ar nusileiskite stačia nuokalne, kad ir kiek tai atimtų jėgų. Pakankamai kieta bet kokiam išbandymui, TG-Tracker yra lengvai valdoma veiksmo kamera. Ji filmuoja ir fotografuoja nuostabius, kvapą gniaužiančius vaizdus pačiose sudėtingiausiose situacijose.

  Kietai (į)veikiantis.

  Atsparus vandeniui iki 30m gylio, dulkėms, šalčiui iki -10°C, smūgiams iki 2.1m ir gniuždymui iki 100kg. Naujasis TG-Tracker sukurtas mėgautis bet kokiu iššūkiu. Sudėtinga vidinė ir išorinė konstrukcija ir atnaujinta Olympus sandarumo sistema užtikrina įspūdingą atsparumą.

  Lauko Jutiklių Sistema.

  Pažangi sistema šiame kietame fotoaparate užfiksuos viską, ką jūs matote ir įrašys viską, ką jūs jaučiate! GPS, kompasas, akselerometras, barometras ir termometras seks jūsų veiksmą, taip padarydami nuotykius dar įsimintinesniais. Tobulai tinka įrašyti savo pasiekimus ir iššūkius. TG-Tracker kamera gali pasigirti įspūdinga 5 ašių stabilizavimo sistema, kuri kompensuoja bet kokį judesių virpėjimą. Tobulas, sklandus filmavimas, nesvarbu koks nelygus kelias.

  Atverčiamas 1.5` LCD
  1.5` spalvotas, 115,200 taškų LCD. Atverskite LCD d tiesiog veiksmo viduryje!

  Galingas prožektorius.

  Didelio intensyvumo priekinis prožektorius skirtas sudėtingo apšvietimo sąlygoms. 60 liumenų šviesos srautas apšviečia iki 3.5m atstumą iki vienos minutės. Greitas valdymas leis nedelsiant apšviesti objektus ir suteiks fiksuojamiems kadrams realistiškumo.

  Time-Lapse filmas
  Time-Lapse filmo režime jūs galite fiksuoti saulėlydžius, besikeičiantį orą ar kitus reiškinius juos pateikdami kaip filmą su time-lapse efektu. Taip pat puikiai tinka demonstruoti internete.

  Įrašymo ciklas
  Įrašymo ciklas leis jums įrašyti jūsų filmus iki pat kortelės užpildymo ar kol išsikraus baterija. Kiekvienas failas yra 29 minučių trukmės, tai palengvina paiešką ar redagavimą po įrašymo.

  Povandeninis jutiklis. TG-Tracker automatiškai pajaučia kai yra po vandeniu. Kamerai esant 50cm gylyje automatiškai įsijungia povandeninis režimas, taigi jums belieka tik fiksuoti jūsų įspūdžius gelmėse. 

  Didelės talpos, ilgo veikimo ličio-jonų baterija suteikia įspūdingos trukmės filmavimo galimybę. Įamžinti bus visos kelionės ir nuotykiai.

  Rankena ir adapteris.

  Tvirta rankena leis filmuoti bet kokiu kampu net ekstremaliausiose situacijose. Jungties tvirtinimo adapteris suteikia galimybę naudoti didelį trečiųjų gamintojų priedų asortimentą.

 • Alternatyvios prekės

  Olympus TG-5
  39900
  45900 Sutaupykite 6000
  Olympus Tough TG-870

  + DOVANA: JJC ST-6O neskęstantis dirželis!

  22200