Olympus VP-10

 • Kraunamos nuotraukos
  9900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Naujasis VP-10 atveria naujas verslo įrašų dimensijas. Nepaisant diskretiško dizaino, šis garso įrašymo įrenginys siūlo aukščiausios kokybės stereo įrašus ir itin greitą veikimą.

  Garantija
  24 mėnesiai
  Atminties tipas
  4 GB vidinė atmintis
  Įrašymo formatai
  PCM (WAV) / MP3 / WMA
  Dažnių diapozonas
  MP3 128 kbps / 50 - 17.000 Hz; PCM 22,05 kHz / 50 - 10.000 Hz; WMA 32 kbps (mono) / 5 - 13.000 Hz
  Išorės dydis
  17 x 130 x 17 mm
  Svoris
  37,5 g

 • Tobulas stereo įrašymas

  VP-10 įmontuoti 2 daugiakrypčiai stereo mikrofonai leis jums paprastai ir kokybiškai įrašyti jus supančius garsus bei balsus, netgi tada, kai įrenginys bus jūsų marškinių kišenėje.

  Aiškūs pokalbiai

  Unikali OLYMPUS technologija identifikuoja skirtumą tarp balso ir šiugždesio ir efektyviai panaikina nepageidaujamus triukšmus. Tai reiškia, kad drabužių sukeliamas šiugždesys yra sėkmingai pašalinamas ir garsas lieka aiškus ir švarus.

  Greitas veikimas

  Tiesiog perjunkite REC jungiklį - įrenginys tuoj pat pradės įrašą, net jei buvo išjungtas. Jungiklis yra prietaiso viršuje, tai patogu, kai norite padaryti įrašą tiesiog iš marškinių kišenės. Jūs galite aklai valdyti VP-10, tad nuo šiol nepraleisite nė vieno įrašo.

  Visiškas patogumas

  Plono dizaino dėka, VP-10 lengvai telpa į jūsų kišenę ir gali daryti įrašus neištraukiant iš jos. Dar didesniam patogumui, įrenginio meniu yra itin paprastas, o prijungti prie PC duomenų perkėlimui yra lengva, naudojant įmontuotą USB jungtį.
   

  Nuoroda į gamintojo sveitainę:

  http://www.olympus.lt/site/lt/a/audio_systems/audio_recording/pen_type_recorder/vp_10/vp_10_specifications.html