Pentax RICOH GR III

 • Kraunamos nuotraukos
  88900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Ekrano dydis
  3" (7,5 cm)
  Objektyvo matymo kampas (atitinka 35 mm)
  28mm
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Aukštos klasės optika kompaktiškame korpuse.

  Kad užtikrtintų puikius 24 mln., 14-bit'ų raiškos vaizdus, Ricoh GR III fotoaparate įmontuotas šviesus ir labai aštrus, plataus kampo 18.3 mm f2.8 objektyvas. Dėka galingo GR Engine 6 procesoriaus, galima filmuoti Full HD 1080 raiška 60, 30, arba 24 k/s sparta. Kadangi atitinka 28mm židinio nuotolį (pagal 35mm), su šiuo fotoaparatu patiks išbandyt savo įgūdžius įvairiausiuose žanruose - gatvės, kasdienės dokumentikos, peizažų, interjero, kelionių ir kt. Pasitarnaus net makrofotografijoje, ses minimalus fokuso atstumas nuo 6cm!

  Taip pat konstrukcijoje panaudoti LD (angl. low dispersion) ir asferiniai lęšiai, kurie sumažina galimas chromatines aberacijas. Užtikrintas vaizdo ryškumas nuo kadro krašto iki krašo, fotografuojant net sudėtingomis ašvietimo sąlygomis. Devyni diafragmos lapeliai padeda sukurti gražų sulieto fono efektą. Vidinis ND filtras bus naudingas fotorafuojant ryškioje dienos šviesoje su plačiai atverta diafragma.

  Kelionių megėjams su šiuo fotoaparatu neteks sukt galvos dėl vietos ir skaičiuot lagamino svorį. Ricoh GR III su baterija ir įstatyta atminties kortele sveria vos 257g. Korpusas tvirtas, pagamintas iš magnio lydinio. Šį fotoaparatą patogu nešiotis krepšyje ar tiesiog kišenėje.

  Efektyvus vaizdo stabilizavimas.

  Trijų ašių stabilizavimo sistema speciailiai pritaikyta šio fotoaparato objektyvo židinio nuotoliui. Fotografijos iš rankos, nustačius net 4 žingsniais ilgesnį išlaikymą, bus kur kas aštresnės nei įprastai. O vaizdo įrašai stabilesni bei aiškesni. Nebereikia sukt galvos, kur ir kaip sutalpinti krepšyje trikojį.

  Dalinkitės vaizdais čia ir dabar!

  Ricoh GR III palaiko WiFi ir Bluetooth ryšius. Susiejus su išmaniuoju įrenginiu - telefonu ar planšete, per Ricoh's Image Sync programėlę, nuotraukas galima greitai parsisiųsti ir pasidalint soc.tinkluose su draugais bei artimaisiais. Programėlė taip pat gali būti naudojama fotoaparato valdymui nuotoliniu būdu.