Prekių katalogas

Rotolight AEOS

 • Rotolight AEOS

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  PRO LED šviestuvas ir HSS blykstė

 • Profesionalus LED šviestuvas.

  Rotolight AEOS yra pakankamai lengvas, kad būtų naudojamas kaip šviestuvas arba blyksrė uždėta ant foto ar video kameros. Taip pat galima patogiai dirbt ir kaip su nešiojamu šviesos šaltiniu. Dėka siauro korpuso profilio, įmontuotų rankenų, dirbti mažose erdėse bus patogu. Nekaistančios LED lemputės leis daugiau priartėti prie fotografuojamo/ filmuojamo objekto ar modelio. Šviestuvas pasižymi kur kas platesniu spalvinės temperatūros diapazonu, nuo 3150 iki 6300 K. Taip pat aušktu spalvos atkūrimo indeksu, CRI: 96+. Nėra mirgėjimo efekto, neakina filmuojamo modelio. 

  HSS blykstė be persikrovimo laiko.

  Naudojama kaip blykstė, AEOS sužavės visus fotografijos megėjus bei profesionalus. Yra HSS rėžimas, leidžiantis fotografuot 1/8000s išlaikymu. O bene labiausiai nustebins tai, jog nėra blykstės persikrovimo laiko. Neteks laukt nė sekundės - fotografuosite, nepraleisdami nė vienos svarbios akimirkos, judesio ar emocijos. AEOS turi įmontuotą Elinchrom Skyport priėmėją. Su suderinamu Elinchrom paleidėju, blykstė gali būti valdoma nuotoliniu būdu iki 200 metrų atstumu.

  CFX ir kiti šviesos efektai.

  Rotolight AEOS gali būti panaudojamas kaip šviestuvas kinematografiškiems šviesų efektams išgauti. Filmuojama scena atrodys profesionaliau, nes suteiks didesnį tikroviškumo įspūdį. Šviestuvas įmituoja tokius efektus kaip žaibavimas, laužo liepsa, televizijos mirgėjimas. Designer Fade rėžimas suteikia profesionalų šviesos fade up/down efektą naudojamą filmuojant interviu.

  Komplekte su šviestuvu yra rutulinė galva. Ji apsisuka 360° ir pasikreipia 200°. Naudingas priedas, leidžiantis patogiai bei tiksliai nustatyti reikiamą kryptį. Taip pat pridedamas 4 filtrų rinkinys.

   

 • Alternatyvios prekės

  Rotolight NEO II

  LED šviestuvas ir HSS blykstė

  39900