Sony A7

 • Kraunamos nuotraukos
  84800
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3.2" (8cm)
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  36 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Darykite aukštos kokybės viso kadro nuotraukas.

  Keiskite objektyvus. Darykite nepaprastai profesionalios kokybės 24,3 MP nuotraukas. Reaguokite greitai ir tiksliai naudodami greito hibridinio automatinio fokusavimo funkciją ir didelės raiškos OLED vaizdo ieškiklį. Įgyvendinkite savo kūrybines idėjas bet kur naudodami mažiausią pasaulyje fotoaparatą su 35 mm viso kadro keičiamuoju objektyvu.

  Neįtikėtina 24,3 MP vaizdų kokybė.

  Fotoaparatu su 24,3 MP 35 mm viso kadro „Exmor®“ CMOS jutikliu galėsite įgyvendinti savo kūrybines vizijas. Fotografuokite naudodami dailius defokusavimo efektus. Užfiksuokite tikroviškus ir detalius vaizdus, net prieblandoje. Išryškinkite kiekvieną šešėlį ir atspalvį bei leiskite jiems atgyti pasitelkdami platų jautrumo diapazoną ISO 100–25600.

  Detalūs, ryškūs vaizdai – greitai.

  Smulkiausios detalės – tai vienas svarbiausių fotografijos aspektų. Dėl pažangaus ir spartaus BIONZ X vaizdo apdorojimo mechanizmo kiekviena scenos detalė puikiai atkuriama, net tada, kai fotografuojama didele raiška naudojant gilų fokusavimą.

  Užfiksuokite akimirką.

  Spartaus hibridinio automatinio fokusavimo technologija leidžia išnaudoti visą viso kadro jutiklio potencialą. Greitai sufokusuokite objektą ir užfiksuokite vaizdų seriją 5 kadrų per sekunde sparta. „OLED Tru-Finder™“ vaizdo ieškiklyje matysite tikslų, didelio kontrastingumo ir raiškos vaizdą.

  Profesionalios nuotraukos bet kur.

  Lengvas ir geresnių savybių fotoaparatas, nors ir dukart mažesnis. Pritaikomi mygtukai ir intuityvus valdymo ratukas leidžia lengvai reguliuoti nustatymus. Naudodami tvirtos konstrukcijos, dulkėms ir vandeniui atsparų fotoaparatą galėsite atlikti bet kokią užduotį.

  Iškart pasidalykite per Wi-Fi ir NFC.

  Eikite bet kur, dalykitės bet kada. Pridėkite fotoaparatą prie išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su NFC funkcija ir suaktyvinkite programas arba pasidalykite nuotraukomis ar filmais – jokių papildomų laidų ir sudėtingų jungčių.** Naudodami integruotą „Wi-Fi®“*** įkelsite nuotraukas į socialinius tinklus, prisijungsite prie kompiuterio, televizoriaus ir kt.

  Peržiūrėkite 4K „Ultra HD“ nuotraukas ir „Full HD“ filmus.

  Viso kadro jutiklis užfiksuoja aukštos kokybės vaizdą ir išsiskiria stulbinamomis defokusavimo galimybėmis, todėl juo galima užfiksuoti detalius vaizdus. Nuotraukas galėsite peržiūrėti dideliame 4K „Ultra HD“ televizoriaus ekrane. Be to, naudodami profesionalias fotoaparato filmų kūrimo funkcijas užfiksuosite detalius „Full HD“ raiškos filmus 60p arba klasikine 24p sparta.

 • Alternatyvios prekės

  Nikon Z6 + 24mėn ES garantija
  179900 - 229900
  Canon EOS RP

  Pilno kadro galia kompaktiškame korpuse.

  113900 - 210800
  Sony A7 Mark III
  189500 - 205900
  Canon EOS R
  189000 - 299500
  Sony A7 Mark II
  122900 - 134900