Sony A5100

 • 45900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Greitas hibridinis autofokusas.

  4D FOCUS – nepriekaištingos automatinio fokusavimo charakteristikos keturiais aspektais: plati automatinio fokusavimo apimtis (2D: aukštis ir plotis), didelis automatinio fokusavimo greitis (3D: gylis) ir patobulintas numatomas sekimas (4D: laikas).
  Modernus ir intuityvus fokusavimo valdymas užtikrina pirmaujantį savo klasėje vaizdo aiškumą ir kontrastiškumą tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Tai reiškia, kad niekada nepraleisite puikaus kadro.

  Technologiškai puikus.

  Fotoaparate įdiegtas 24.3 megapikselių APS-C Exmor® CMOS jutiklis, kuris be tarpų padengtas mažyčiais lęšiukais, optimaliai priima šviesą. Veikia BionZ-X atnaujintas procesorius, įspūdingai sumažinantis nepageidaujamą triukšmą, kuomet fotografuojama silpnoje šviesoje ir kur kas tikroviškiau perteikia spalvą bei detales. Didelis ISO diapazonas (iki 25600) suteikia galimybę užfiksuoti natūraliai atrodančias, tikslių atspalvių nuotraukas net prieblandoje ar patalpose nenaudojant blykstės.
  Fotoaparato ekranas jautrus lietimui. Tai reiškia, jog fokusuoti ar fotografuoti galima tiesiog pirštų galiukais palietus objektą jutikliniame ekrane. Taip pat ekranas gali būti atlenkiamas į viršų. Labai patogu fotografuojant ar filmuojant fotoaparatą atsukus į save ir/ar norint nusifotografuoti su šeima ar būriu draugų.

  FULL HD filmavimas.

  Šalia stulbinančių nuotraukų α5100 gali ir puikiai filmuoti 1920x1080, 60k/s.Vaizdo įrašai galimi dviem formatais, kurių visiškai pakanka sparčiam talpinimui į interneto tinklapius. O garsas bus toks pat aiškus, kaip ir vaizdas. Itin ryškus XAVC S formatas suderintas su linijiniu PCM garso įrašymu.

  Fiksuokite, palieskite, dalykitės.

  Fotoaparate įdiegtos Wifi, Bluetooth ir NFC ryšių funkcijos leidžia lengvai perkelti nuotraukas ar vaizdo įrašus į Android išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius – nereikės sudėtingų nustatymų keitimų.

 • Alternatyvios prekės

  Sony A6000
  49500
  Olympus PEN E-PL9 14-42mm EZ

  +DOVANA: M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8 

  59900
  Nikon D3500
  41900
  Canon EOS M50

  Mažas, stulbinamai lengvas ir modernus. 

  50900 - 59900