Sony Cyber-shot DSC-RX100 (DSC-RX100)

 • Kraunamos nuotraukos
  34900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  1″ (13.2 x 8.8 mm)
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Objektyvo matymo kampas (atitinka 35 mm)
  28mm
  Objektyvo optinis artinimas
  3x
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Ryškios nuotraukos be rūpesčių
  Užfiksuokite horizonte besileidžiančią saulę ar pasakišką viršukalnės vaizdą „Cyber-shot™“ RX100 II fotoaparatu. Naujasis 1.0 tipo galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis ir F1.8 „Carl Zeiss® Vario Sonnar“ objektyvas su T* danga suteikia galimybę daryti ryškias ir detalias nuotraukas be triukšmų.

  Pamatysite net menkiausią detalę
  Jutiklis lemia išties daug, ir kuo jis didesnis, tuo geriau. Naujasis 1,0 tipo galinio apšvietimo „Exmor R® CMOS“ jutiklis su 20,2 efektyvaus megapikselio raiška efektyviau surenka šviesą, todėl užfiksuojami detalūs vaizdai su mažu triukšmo lygiu.

  Šviesesnis objektyvas – dailesni vaizdai
  F1.8 „Carl Zeiss® Vario-Sonnar®“ objektyvas su „T*“ danga išsiskiria plačia diafragma, kuri surenka daugiau šviesos, todėl galima išgauti daugybę kūrybingų efektų, išryškinti objektą, o foną palikti šiek tiek sulietą. 8–100 mm židinio nuotolis ir 3,6 k. priartinimas leidžia kadro vaizdą pritraukti arčiau.

  Matykite vaizdą bet kuriuo kampu
  Įkvėpti nuostabių vaizdų peržiūrėkite ir kadruokite juos naudodami lankstų, pasukamą LCD ekraną, kurio vaizdas išlieka ryškus šviečiant saulei. Tvirto ir ryškaus LCD ekrano pikseliai yra labai arti vienas kito, todėl šviečiant saulei galėsite filmuoti nevaržomi.

  Išnaudokite belaidžio ryšio galimybes
  Pamirškite laidus, užfiksuokite vaizdą ir dalykitės juo akimirksniu. Palieskite fotoaparatu NFC palaikantį išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį arba televizorių ir dalykitės nuotraukomis akimirksniu – tai itin lengva naudojant NFC funkciją vienu palietimu. Per integruotą „Wi-Fi®“ lengvai išsiųsite nuotraukas į išmanųjį telefoną ir įkelsite į „Facebook®“ arba „Twitter™“.

  Kontroliuokite
  Lengvai ir tiksliai sureguliuokite norimo užfiksuoti vaizdo nustatymus naudodami automatinį ir rankinį ekspozicijos režimus. Sklandžiai veikiantis valdymo žiedas, esantis aplink objektyvą, leidžia pirštų galiukais reguliuoti ekspoziciją, priartinimą, vaizdo efektus ir kitas funkcijas. Dėl didelio užrakto greičio galima užfiksuoti itin detalius objektus.

  Išplėskite filmavimo galimybes
  Naudokite įvairius priedus kartu su kelių sąsajų jungtimi. Lengvai prijunkite filmavimo priedus, pvz., elektroninį vaizdo ieškiklį, išorinę blykstę arba stereofoninį mikrofoną. Filmuokite patogiau.