Prekių katalogas

Sony Cyber-shot DSC-RX100 VI

 • Sony Cyber-shot DSC-RX100 VI

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Puikus priartinimas ir fokusavimas leis aprėpti daugiau.

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Objektyvo optinis artinimas
  8x
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Kompaktinis
 • Išskirtinės charakteristikos ir elegantiška konstrukcija.

  Fotoaparate yra visos funkcijos, kurių prireiks norint užfiksuoti būtent TĄ akimirką. Platus 24-200mm priartinimo diapazonas, žaibiškai greitas autofokusas, greitas serijinis fotografavimas, patobulintos vaizdo įrašų galimybės ir profesionalų lygio funkcionalumas – visa tai išskirtinai kompaktiškame korpuse. Spartaus hibridinio autofokuso sistema užtikrina greičiausią savo klasėje fokusavimą. Pasiekiamas suderinus židinio plokštumos fazės aptikimo AF, išsiskiriantį dideliu greičiu ir puikiomis sekimo galimybėmis, ir kontrasto aptikimo AF, pasižymintį dideliu tikslumu.

  Puiki, didelės raiškos vaizdo kokybė visame diapazone.

  Sumaniai sukurta optika kompaktiškam įrenginiui suteikia neįtikėtinos galios. Optinis vaizdo stabilizavimas išlaiko stabilų vaizdą net fotografuojant be trikojo ir maksimaliai priartinus vaizdą iki 200mm. Pažangus vaizdo apdorojimo modulis užtikrina geresnę nei anksčiau vaizdo raišką ir mažą triukšmą. Didelė diafragma visame priartinimo diapazone užtikrina didelį užrakto greitį ir gražiai sulieto fono, bokeh efektą. Net vidutinio atstumo teleobjektyvo diapazone, fotoaparatas palaiko f4 diafragmą esant 100mm ir f4.5, esant 200mm.
  Video megėjai tikrai įvertins 4K HDR raiškos vaizdo įrašus, pasižyminčius plačiu jų spalvų bei ryškumo diapazonu nieko papildomai nedarant. Beje, yra galimybė USB kabeliu prijunkti šį gaminį prie HDR (HLG) palaikančio Sony televizoriaus. S-Log2 ir S-Log3 gamos kreivės užfiksuoja platesnį ryškumo ir spalvų diapazoną, todėl lengviau atliksite spalvų gradavimą montuojanti filmą, kartu sumažinsite itin šviesias, pereksponuotas vietas.

  Ištobulinta, aukštos kokybės optika.

  Fotoaparate įmontuotas naujai sukurtas ZEISS Vario-Sonnar T* 24-200mm f2.8–4.5 objektyvas. Naujoji objektyvų sistema yra veiksmingai sukonfigūruota, kad būtų pasiekta maksimali raiška ir aiškumas visame priartinimo diapazone. Konstrukcijoje panaudoti keturi patobulintus asferiniai (angl. Advanced Aspherical) lęšiai bei du itin mažos dispersijos elementai. Tai kišeninio dydžio įrenginiui suteikia išskirtinį teleobjektyvo pajėgumą, o fotografui – daugiau laisvės kurti. Suvaldytos visos sferinės, koma ir chromatinės aberacijos.

  Optinis SteadyShot™ stabilizatorius.

  Savo pažangią vaizdo stabilizavimo sistemą Sony ištobulino dar labiau. Efektyvus vaizdo stabilizavimas iki 4 ekspozicijos žingsnių. Fotografavimas fotoaparatą laikant rankoje yra patikimas ir stabilus, todėl aukštos kokybės vaizdus užfiksuokite net dideliu atstumu ir esant prieblandai.

 • Alternatyvios prekės