Prekių katalogas

ZHIYUN Smooth Q2

 • TIKRAI kišeninis išmaniojo stabilizatorius.

  Dėka galingų variklių, Smooth Q2 suteikia ypač tolygų ir stabilų filmavimą, reaguodamas į jūsų judesius realiu laiku ir leidžia susikoncentruoti į filmujamą objektą. Kompaktiškiausiu dizainu rinkoje išsiskiriantis stabilizatorius, leidžia jį pasiimti bet kur su savimi. Nenaudojamas Smooth Q2 gali būti greit sulankstomas ir telpa tiesiog kišenėje. Sveria 450g, todėl neapsunkins jūsų įdėtas kuprinę ar krepšį tiek nešiojant kasdien, tiek ilgensnėje kelionėje.

  Didelės talpos 4500 mAh baterijos pakanka filmavimui iki 17 val. Stabilizatorius suderinamas su dauguma iOS ir Android operacines sistemas naudojančių telefonų. Tinka didesniems, sunkesniems išmaniesiams, pvz., iPhone 11 Pro Max, Samsung Galaxy S10 Plus, HAUWEI P30. Korpusas tvirtas, pagamintas iš aliuminio. Rankena dengta specialia silikonine medžiaga, užtikrinanačia laikymo ir valdymo patogumą.

  Filmavimas išmaniuoju kitame lygyje.

  Smooth Q2 geba atlikti efektus, neįmanomus su konkurentų analogiškais įrenginiais. Kartu su ZIY PLAY programėle galimi tokie rėžimai, kaip Vortex Mode - leidžia apsukti telefoną viena ašimi 360°; kurti holivudiškus, dramatiškus bei įtraukiančiu Dolly Zoom arba Vertigo efektus. Taip pat galimi ir jau pažįstami objekto sekimo, patėties fiksavimo, timelapse rėžimai, dabar veikiantys dar efektyviau ir tiksliau.

   

 • Alternatyvios prekės