ZHIYUN Weebill Lab

 • Kraunamos nuotraukos
 •  Išskitine ergonomika.

  Stabilizatoriaus komplekte yra tvirta, specialia guma dengta rankena. Kai stabilizatorius laikomas standartinėje vertikalioje padėtyje kaip monopod'as, apačioje pritaisyta rankena gali būti išskleista ir panaudota kaip mini trikojis. Arba galima ją pritaisyti viršuje ir tuomet laikyti stabilizatorių horizontalioje padėtyje. Toks pritaikomumas suteikia maksimalų darbo patogumą ir leidžia filmuoti labiausiai kūrines idėjas atitinkančiais rakursais. Įmontuotas intuityvus OLED ekranas rodo svarbiausią informaciją: ryšio statusą, baterijos lygį, valdymo rėžimą.

  Greitai ir tiksliai balansuojamas.

  Su nauja 2.0 balansavimo sistema, stabilizatorių greitai darbui pasiruoš net video pradininkai. Kiekviena Weebill Lab ašis turi atskirą fiksatorių. Balansuojant, galima užrakint 2 ašių padėtį, kol trečia reguliuojama. Fiksatorių neatlaisvinus, subalansuota padėtis gali būti išsaugoma. Be to, šis ZHIYUN stabilizatorius turi Arca-Swiss tipo greito atleidimo plokštelę.

  Kompaktiškas. Lengvas. Galingas.

  Weebill Lab sveria mažiau negu 1 kilogramą ir suskleistas užimą plotą dydžiu sulig standartiniu A4 popieiraus lapu (~21.5x29.7cm). Kad ir koks mažas bei lengvas būtų, dėka galingų variklių, stabilizatorius išlaiko svorį iki 3 kg! Tad, suderinamas bei puikiai veiks su dauguma veidrodinių ir sisteminių fotoaparatų.
  Į stabilizatorių dedamos dvi ZHIYUN 18650 baterijos, kurios suteiks iki 10 valandų nepertraukiamo darbo. Taip pat galima tiesiogiai įkrauti fotoaparatą iš stabilizatoriaus, prietaisus sujungus USB laidu.

  Belaidis valdymas.

  Weebill Lab gali būti sujungiamas ir valdomas naudojant išmanujį prietaisą - telefoną ar planšetę. Judesio sensorių (angl. motion sensor) pagalba, stabilizatorius reaguoja į išmaniojo judesius ir tuo pat metu juda kartu. Telefono ar planšetės ekranas kartu veiks ir/arba kaip nuotolinis ekranas monitoringui ar valdymo pultas nustatymų koregavimui.